Sleduj nás

Samozřejmě, že mám namířeno do UFC, překvapil známý YouTuber. Udělám ten největší fight! slíbil

Samozřejmě, že mám namířeno do UFC, překvapil známý YouTuber. Udělám ten největší fight! slíbil FOTO: UFC

UFC by co nevidět mohlo oznámit jméno velice zvučné posily, která má bořit rekordy ve sledovanosti.

Není to tak dávno, co Dana White otevřeně přiznal, že bude-li Logan Paul chtít, tak mu najde místo ve své organizaci. A tím pochopitelně nemyslel někde v zákulisí, nýbrž přímo v hlavním místě dění.

„Já a Logan se známe velmi dobře, rozjeli jsme spolu několik projektů, tak proč bychom v té spolupráci nemohli pokračovat? Pokud bude chtít, mohu mu zde dát smlouvu, jako mají profesionální fighteři, něco mu vymyslíme. Jsem si jistý, že společně můžeme vydělat spoustu peněž,“ zahlásil ještě v průběhu jara Dana White.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Jak sami tušíte, peníze jsou tím hlavním faktorem, oč tu běží. Logan Paul se v tom bojovém průmyslu už tak trochu usadil a i když nemá zrovna komplexní znalosti MMA, tak se snaží uplatnit své limitované schopnosti ve WWE a loni například i v boxu s Floydem Mayweatherem.

„Samozřejmě, že mám namířeno do UFC,“ odpovídal starší z bratrů Paulů na dotaz novinářů z Yahoo Sports, kteří jej zachytili zrovna při jednom z jeho tréninků. „Půjdu do UFC a zbourám tam celou tuhle show. Prodám se jako ještě nikdo jiný,“ plánuje.


Těžko říct, zdali si jen nedělá srandu, ale ty kousíčky skládačky do sebe zapadají. „Jako upřímně, už jsem si s tou myšlenkou hrál dříve, zejména, když mi to můj dobrý kamarád Dana White nabídl. Nejsem si jistý, jestli už v UFC byl někdo, kdo působil ve WWE, v boxu, a navíc v MMA. A zejména, aby téže člověk byl šampionem ve všech těchto odvětvích. To je můj cíl,“ oznámil.

I soupeře si dokonce vybral. „Tak jednoznačně Israel Adesanya. Vedu s ním už hezkých pár dní nějaké spory, tak proč nepřijít s nápadem, jak je vyřešit? Věřím tomu, že by se náš zápas fakt hodně prodával, možná úplně nejvíce ze všech v celé historii organizace,“ předpokládá Logan.


Další články