Sleduj nás

S Rytmusem jsem měl větší problémy jak s Vémolou, tvrdí Marpo. Karlose označil za podvodníka

S Rytmusem jsem měl větší problémy jak s Vémolou, tvrdí Marpo. Karlose označil za podvodníka
Měla to být bojová záležitost roku, ale nakonec se z toho stala komedie, kterou „neprávem“ ukončil rozhodčí, což Marpa o to víc naštvalo, jelikož ze soupeře necítil žádné nebezpečí.

Karlos má svůj ojedinělý náporový styl, který se vedle MMA snažil promítnout i v boxu. Stlačilo sklopit hlavu a nahánět soupeře do rohu.

Dle Marpa se Karlos během pokusu o nátlak dopustil několika faulů, za něž měl být potrestán odečtem bodů. Ten stejný sudí, který ovšem utkání hlídal a předčasně ukončil, ale jako by neznal pravidla a Terminátora nechal se všemi fauly uniknout.

„Přátelé, jak můžete vidět, nic mi není. I Rytmus mi dal víc zabrat,“ rozhovořil se Marpo na svém Instagramu, kde se poohlížel za zápasem, na který se několik měsíců ustavičně připravoval. A určitě si přál, aby svou dřinu mohl více ukázat, než mu rozhodčí nečekaně vystavil stopku.

„Nesouhlasím s počínáním rozhodčího. Karlos měl dostat minimálně dva až tři mínusové body. Někde venku by ho dokonce za všechny ty nepovolené hlavičky, rány pod pás, držení rukou a tlačení hlavou do rohu diskvalifikovali!“ má jasno.


A možná nejhorší na tom celém je, že se Vémola prý viditelně unavoval. Když to tedy ringový sudí ve čtvrtém kole ukončil, vesměs tím Terminátorovi zachránil krk.

Marpo Vemola

„Bylo to cítit na razanci Karlosových úderů, že se vyčerpává. S týmem jsme mysleli, že ho necháme pár kol vymlátit a potom si to vezmeme,“ naznačil část své taktiky.


„Jsem vážně zklamaný. Obětoval jsem té přípravě všechno. Sere mě to, ale život jde dál. Je to, jak to je…,“ lamentuje Marpo, který by se s ohledem na završení celé situace nebránil případné odvetě.

Další články