Sleduj nás

Rytmus opět míří do boxerského ringu. Soupeřem mu bude kolega z rapové scény

Rytmus opět míří do boxerského ringu. Soupeřem mu bude kolega z rapové scény
Patrik Rytmus Vrbovský míří na turnaj Fight Night Challenge 3, kde se již koncem roku střetne s kolegou z hudební branže.

Tip: Dnešní UFC 300 s Jiřím Procházkou můžeš zdarma sledovat zde.
Slavný hudebník ze slovenské rapové scény se nedávno nechal slyšet, že jej box baví a vidí v něm pro sebe skvělé sportovní vyžití. To je také ten důvod, proč stále přijímá nové výzvy a proč kývl na další, která se uskuteční již vesměs za pár dní.

Dobře naladěný Rytmus, jenž naposledy v ringu přemohl Molocha, se nyní mezi šestnácti provazy střetne s maďarským raperem a bývalým fotbalistou Attilou „Curtisem“ Székim. K duelu dojde 27. prosince v brněnské Zoner BOBBYHALL areně.


Fight Night Challenge 3 Fight Night Challenge 3

„Rytmus letos v červnu s přehledem porazil Molocha a půl roku na to se pro něho chystá nová výzva z hudební branže. Těžká váha Attila Curtis Széki je jedním z předních raperů maďarské scény. Je to bývalý fotbalista se solidními atletickými základy. Navíc je o 12 let mladší, a tak určitě bude pro Patrika tvrdým oříškem,“ znělo v prohlášení organizace.


Karty tedy byly rozdány a my se už teď můžeme těšit na konec roku, který bude uzavřen ve velkém stylu. Kromě Fight Night Challenge 3 se uskuteční také turnaj Oktagon 38, kde se nám s trochou štěstí představí Karlos Vémola proti Patriku Kinclovi.


Další články