Sleduj nás

Růžička: Pro Clash of the Stars jsem jako dělaný, klidně se zde stanu šampionem

Růžička: Pro Clash of the Stars jsem jako dělaný, klidně se zde stanu šampionemFOTO: CLASH OF THE STARS

Vypadá to, že by zastávka Tadeáše Růžičky v organizaci Clash of the Stars mohla být na více než jeden zápas. Platové podmínky zde má výtečné.

Bizarní věci vládnou světu, což je také důvod, proč Clash of the Stars chytila v okamžiku svého vyplutí mezi velkou scénu okamžitě vítr do plachet. Hned její první turnaje se těšily velké oblibě a vypadá to, že hned ten další (v pořadí již pátý) z 10. června by mohl být nejvíce sledovaný vůbec.

Porci zábavy bude servírovat souboj liliputů či šumperský přízrak a bojovník za pravdu Diego Kotlár. Velmi očekávaný bude nicméně také zápas profesionálního zápasníka Tadeáše „Mawara“ Růžičky, který bude odkázán pouze na své ruce, na něž si nasadí velké boxerské rukavice, v duelu proti Tadeášovi Veselému.


Původně to vypadalo, že si Mawar dá v Clashy jen jednu zastávku, kterou si vyřídí účty s jedním provokatérem, ale nyní se zdá, že by ta spolupráce mohla být dlouhodobá. Přeci jen si na podmínky stěžovat nemůže, spíše naopak.

„S majiteli jsme si nakonec sedli. Vypadá to, že by to nemusel být poslední zápas. Určitě by se daly vytvářet zápasy na úrovni, nejen s takovými...nevím, jak to nazvat. Dětmi z bohatých rodin, co si chtějí něco dokazovat,“ svěřil se Růžička serveru sport.cz.


Zároveň nevyloučil, že by se jednoho dne nemohl stát i šampionem Clashe. „Není to nereálné. Dá se říct, že Clash momentálně dohnal sledovaností Oktagon. A jestli to pojede takhle dál, tak proč ne. Pomalu a jistě stoupá nesmyslně nahoru,“ pověděl Mawar.

„Clash mi dal stejná čísla jako Oktagon. Sleduje to převážně mladá generace. Ale samozřejmě se najdou i lidé z bojových sportů či starší lidé, co to odsuzují, ale já z něčeho žít musím. Chci se posunout a přeju si, ať na moje zápasy kouká co nejvíc lidí. Chci mít svojí fanouškovskou základnu a rozjet si svoje věci. A tohle je cesta,“ odůvodnil své myšlení.

Shodou okolností v čele Clashe stojí Tomáš Le Sy, tedy člověk, kterému Mawar kdysi čelil v rámci Oktagonu Underground. Tehdy to bylo mezi oběma stranami dost vypjaté. Je možné, že by přišla na řadu odveta?


„On je MMA fighter, ale pod takovými pravidly bych s ním nešel. Já jsem postojář a nemám absolutně žádnou přípravu na MMA. Maximálně wrestlím s kluky od nás jenom pro fyzickou kondici a podobně. Zaměřuji se čistě na postoj. Kdybych s ním měl jít, tak například podle pravidel underground či jinak přizpůsobených podmínkách, aby to bylo spravedlivé. Jak jsem ale řekl...situace se změnila a s Le Sym jsme za dobře. Oba si můžeme maximálně pomoct. Já jsem pro Clash of the Stars jako dělaný (smích),“ dodal Růžička pro sport.cz.


Další články