Sleduj nás

Růžička: Jestli mě Veselý zavalí těmi svými špeky, tak dostanu strašné nervy

Růžička: Jestli mě Veselý zavalí těmi svými špeky, tak dostanu strašné nervyFOTO: CLASH OF THE STARS

Tadeáš Veselý je člověk, který konečně potřebuje pořádně probudit do reality. Udrží ovšem Mawar nervy na uzdě ve chvíli, co se o to bude pokoušet? 

Půjde-li vše podle dobře a podle plánu, bude sobotní večer náležet nejen první titulové bitvě v rámci organizace Clash of the Stars, ale také napínavému fightu mezi dvěma Tadeáši, a sice Veselým a Růžičkou.

První jmenovaný je už jakousi stálicí Clashe, ale zase je o něm obecně známo, že nevede zrovna ukázkový život. Navíc přístup, který si k určitým věcem volí, je dosti alarmující. Svým chováním dokázal naštvat i profesionálního zápasníka Růžičku, který se nebál souhlasit s hybridními pravidly, jen aby na svého jmenovce mohl vztáhnout ruku. 

„Nejvíce mě štvalo to, že si mě s ním lidi začali dost spojovat. Mluvili Tadeáš, Tadeáš a já se divil, co on je vůbec za koště. Pak se ke mně dostala videa, jak pepřákem stříká na vážení svému soupeři do očí, a tak jsem mu i já posílal videa, že mu dávám pokutu, že takový člověk se po Praze nebude pohybovat a začal jsem ho trošku nahánět,“ popsal Růžička, jak se rodila jejich bitva.

Jak bude zápas probíhat?

„Já jsem připravený na všechno. Jestli na mě vytáhne pepřák, hodím mu tam otočku. Neumím si představit, že mě porazí. Když mu dám prostor, tak mě zbytečně bude tlačit ke kleci, abych nemohl boxovat. A jestli to začne dělat, tak ho začnu kontrovat,“ svěřil se Růžička v Easy Castu u Jakuba Kotka.


„Já chci Veselého bít co nejdýl. Bohužel pokud mě bude svazovat, tak mu tam švihnu něco z protiútoku a prostě ho budu muset zničit hned. Záleží na něm (jak k tomu přistoupí). Jestli mě bude svazovat těma špekama, tak dostanu strašný nervy,“ pronesl Mawar. 

„Je to vtipný, je to komedie, ale jsem za to jedině rád. Já jsem si stěžoval už dost, že to není jako v devadesátkách, je třeba jít s dobou a po oznámení zápasu v Clashy jsem šel s čísly hodně nahoru. Teď zbiju tlusťocha a kdoví, co přijde za nabídku pak. Lidi budou vědět, že Mawara prostě chtějí. Já dělám show, jsem pro ně jako dělaný. Řeknu, co si myslím, a to lidi baví,“ povídal o sobě.


Další články