Sleduj nás

Ruské gorily: Cormier vzpomínal, jak jednou zranil Khabiba na tréninku a pak čelil hněvu jeho kolegů

Ruské gorily: Cormier vzpomínal, jak jednou zranil Khabiba na tréninku a pak čelil hněvu jeho kolegů

Jeden za všechny a všichni za jednoho. Přesně to je to heslo, jakým se řídil nejenom nyní Conorův tým, ale i kdysi také Khabibův, který trénuje pod značkou American Kickboxing Academy, kde mimo jiné působí v těžké váze Daniel Cormier.

A ten ačkoliv se mohl tenkrát radovat z úspěšné obhajoby titulu nad Black Beastem Derrickem Lewisem, tak zároveň zavzpomínal na události z UFC 229, kde několik členů Nurmagomedovova týmu skočilo do klece a napadlo Conora.

Jak DC sám sdělil, nebyla to pro něho žádná novinka, protože takhle Rusové jednají. „Měl jsem tu smůlu, že se to stalo před všemi jeho přáteli. Byla to ta stejná skupinka, která je všude s Khabibem a nechyběla ani v hledišti během jeho duelu s Conorem,“ svěřoval se.

Cormier vzpomínal, jak jednou zranil Khabiba

Co se tedy stalo? „Během toho, co jsme se spárovali, jsem ho lehce zranil… nějak si pohnul s krkem… a v ten moment se kolem mě seběhly jeho gorily, jako kdyby mi chtěly nakopat prdel. Nebyla to žádná legrace, protože jsem byl najednou obklíčen a ani jsem za to nemohl,“ pokračuje.


Cormier se tedy začal obhajovat. „Říkal jsem jim, že pokud sem chtějí chodit jen proto, aby na mě útočily, tak už je dovnitř nikdy nepustím. Byla to má tělocvična a my jsme jenom trénovali, rozhodně nejsme žádní lotři z baru,“ uvádí DC, že takové věci se bohužel stávají.

Nakonec ale všechno dobře dopadlo. „Je tu mezi námi spousta vzdělaných lidí, jen někdy nás ovládnou emoce, než abychom se prvně zamysleli. Nicméně je to sport, takže to chápu. Všichni stojíme jeden při druhém, ale abych byl upřímný, Khabib je jakýmsi zlatým klenotem tohoto kruhu,“ dodává.


Další články