Sleduj nás

Ruiz: Nechci se vymlouvat, nebyla to má noc a Joshua zaslouženě vyhrál

Ruiz: Nechci se vymlouvat, nebyla to má noc a Joshua zaslouženě vyhrál
Andy „The Destroyer“ Ruiz si během sobotní noci připsal druhou porážku kariéry, která byla hodně podobná té první. Obě přišly poté, co mu soupeři svým stylem boje nedovolili zúročit jeho přednosti.

„Nebudu lhát, nebyla to má noc. Joshua vyhrál zaslouženě,“ přiznával během pozápasové konference mexický boxer, jenž tak přišel o své čtyři pásy, které měl ve vlastnictví pouhého půl roku.Jedním z kritických faktorů byla nadměrná váha, s níž Ruiz nastoupil. Všichni před zápasem čekali, že se oba zápasníci dostaví o něco lehčí. Nakonec to byl pouze „AJ“, jenž shodil pět kilo, Andy oproti tomu k svým původním 121 ještě dalších šest nabral.

„Myslím si, že jsem nabral až zbytečně moc váhy, což se na mně podepsalo, Joshua mě přeboxoval,“ přiznával třicetiletý Destroyer, jehož cesta nyní nabrala trochu nejistý směr. Zdali se dočkáme trilogie, to se neví. Pravděpodobně si Andy svou šanci bude muset znovu vybojovat.


„Trénoval jsem tak, jak jsem si myslel, že bych trénovat měl. I z toho důvodu se nechci na nic vymlouvat. Joshua předvedl sakra hodně práce. Věřte mi, že pokud bude třetí fight, tak budu dřít tak moc, abych se představil v té nejlepší možné formě,“ nastínil Ruiz.

Dobré na tomto duelu bylo, že ačkoliv oba boxeři bojovali o hodně, nikdy o sobě neřekli nic neuctivého. Na této úctě se propagace nesla od prvního dne až do toho posledního. Téže poděkování přišlo od obou aktérů i fanouškům, bez jejichž podpory by se takováto akce nevyprodala. A že o ni byl opravdu velký zájem.

Další články