Sleduj nás

Rozhněvaný John Fury popsal Jakeu Paulovi, jak s ním jeho syn Tommy naloží

Rozhněvaný John Fury popsal Jakeu Paulovi, jak s ním jeho syn Tommy naložíFOTO: Shutterstock

Do ruda rozzuřený John Fury si přichystal pro troufalého Jakea Paula velmi výhružný vzkaz.

26. února by se diváci měli dočkat již dvakrát odložené bitvy mezi mladým bojovníkem z boxerské rodiny Tommym Furym a americkým influencerem Jakem Paulem. Ten se nicméně poučil z předchozích nezdarů o realizaci tohoto souboje, a proto si s předstihem pro konec února přichystal náhradu, kdyby jeho soupeř opět cukl.

„Oslovil jsem Mikea Perryho, protože vím, jaký je Tommy srab. Oni tuhle zbabělost mají v rodině, proto se tomu nemohu ani divit. Všichni jsou to známí poserové,“ vyslal do éteru Jake Paul, který svými slovy ovšem pobouřil ostatní členy Furyho rodiny, zejména pak otce Johna.


26. února bude tvůj funus!

John Fury se už mnohokrát v minulosti pustil s Jakem do křížku, a tak víme, že mu stačí opravdu málo, aby se rozzuřil. Nejinak tomu bylo i teď.

„Takže poslouchej, ty sráči! Ty si myslíš, že se v Saúdské Arábii neukážeme? Tak si buď na milion procent jistý, že se ukážeme. Už teď se nemůžeme dočkat, až ti připravíme funus. Neexistuje byť jen jednoprocentní šance, že k tomuto zápasu nedojde… Dojde a ty toho budeš zatraceně litovat!“ zněl drsný vzkaz Johna Furyho.


„Připrav se, jak ti Tommy rozcupuje ten tvůj holubí mozeček. Připrav se na to, že tě ukončíme takovým způsobem, že tě odnesou z ringu na nosítkách. Tohle bude tvůj konec!“ řekl John Fury prostřednictvím serveru talkSPORT.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články