Sleduj nás

Rozenstriuk odhalil, proč doufá, že si to Ngannou se svým odchodem z UFC ještě rozmyslí

Rozenstriuk odhalil, proč doufá, že si to Ngannou se svým odchodem z UFC ještě rozmyslí
Francis Ngannou to má už jen jeden zápas do konce smlouvy s UFC, přesto nejen fanoušci, ale i jistí bojovníci doufají, že si své rozhodnutí ještě šampion rozmyslí.

Na kamerunského Predátora tlačí zejména Jairzinho Rozenstruik, což je bojovník, který až do května 2020 neznal hořkost porážky. Pak ovšem narazil na Ngannoua a jeho neporazitelnost byla sečtena během pouhých dvaceti vteřin boje.

Jak kdysi řekl Conor McGregor, každý fighter by měl chtít napravit své porážky. A pokud to nechce, pak to není fighter a v tomto oboru nemá co dělat. A stejným heslem se řídí i Rozenstruik.

„Upřímně doufám, že si svou budoucnost Francis ještě rozmyslí a nakonec zůstane v UFC. Bude to lepší jak pro atraktivitu naší divize, tak i pro její kvalitu. No a pak v samotném závěru to bude nejlepší i pro mě, jelikož se s ním plánuji ještě střetnout,“ uvedl čtyřiatřicetiletý bojovník s přezdívkou Bigi Boy.

„Hodlám totiž fanouškům i sobě samotnému dokázat, že jsem daleko lepší, než jste kdysi mohli vidět. Pro mě je ta prohra dodnes černou skvrnkou celé kariéry,“ zaznělo z jeho úst.


„Udělám vše potřebné, abych se k Ngannouovi zase probil. Vezmu to krůček po krůčku a začnu již tento víkend,“ navnadil během tiskové konference Rozenstruik, jehož bude 9. dubna čekat těžkotonážní bitva s Marcinem Tyburou.

Další články