Sleduj nás

Ronda Rousey: Vím, že jsem nejlepší ze všech

Ronda Rousey: Vím, že jsem nejlepší ze všech

Ronda Rousey má už svou profesionální kariéru za sebou. Během éry v UFC však budila obrovskou pozornost, díky níž společně s Conorem McGregorem dostala smíšené bojové sporty mezi široké publikum. Dá se ovšem s jejím tvrzením, že je „nejlepší ze všech“, opravdu souhlasit?

„Lidé mi často říkají, abych si opět navlékla rukavice a začala znovu bojovat. Přemýšlím nad tím a sama sebe se ptám: ‚Chci si ještě něco dokazovat a být nejlepší ze všech? Chci, aby si to lidé o mně mysleli?‘ Dřív mi na tom opravdu záleželo, ale nyní jsem dospěla do bodu, ve kterém už nechci riskovat své zdraví. Místo toho bych se ráda soustředila na rodinu,“ reagovala.


„Dnes je to obtížné, když vás všichni soudí podle toho, jakým stylem bojujete. Můj manžel mi ale ukázal, že je ve mně daleko víc. A já nepotřebuji bojovat, abych ostatní přesvědčila, že jsem nejlepší ze všech. Už dávno to o sobě vím,“ doplnila slavná „Rowdy“, jejíž MMA skóre čítá 12 výher a pouhé 2 porážky. Oba neúspěchy však přišly na jejím vrcholu sil a bohužel jí také trochu pokazily reputaci. Nesmazaly ovšem to, co pro MMA dokázala udělat.  

Ronda Rousey se následně po své MMA kariéře vydala do světa profesionálního wrestlingu, odkud si občas udělala odbočku k natáčení filmů či reklamních spotů. Definitivní konec s jakoukoliv bojovou scénou přišel závěrem roku 2019, když se půvabná zápasnice rozhodla, že dá přednost rodině. V současné době čeká na narození svého prvního potomka.Další články