Sleduj nás

Romero vyhlíží rychlý návrat na scénu, v příštím zápase se má utkat s bývalým šampionem

Romero vyhlíží rychlý návrat na scénu, v příštím zápase se má utkat s bývalým šampionem

Yoel Romero oslaví na konci dubna své třiačtyřicáté narozeniny, ale zastavovat určitě nehodlá. Dle vlastních slov před sebou má ještě celou řadu krásných bojových let, během nichž bude opět usilovat o další titulové příležitosti.

Zkušený Kubánec se momentálně nese na vlně tří porážek v řadě. Všechny tři skončily pro něho nešťastně na body, ve čtvrtém zápase by si přeci jen rád už spravil chuť a vyrukoval se svým pověstným KO.

Dle slov Romerova manažera je na světě i soupeř. Vše se málem upeklo, ale pak udeřila virová epidemie a z boje sešlo.


Yoel Romero cílí na světový rekord, díky kterému by zůstal v oboru ještě několik let

romero_weidman


„Pro další zápas nám byl nabídnut Chris Weidman. Yoel bohužel má potíže s orbitální kostí, a tak jsme nic nepodepsali, dokud jsme od lékařů nedostali povolení. Čekali jsme a myslím si, že bychom to do 9. května na UFC 250 stihli, jenže pak byly stejně všechny turnaje zrušeny,“ sdělil mediím Malki Kawa.

A i navzdory odložení všech galavečerů bychom se daného zápasu v budoucnu mohli dočkat.

„Romero může s Weidmanem bojovat ve váze polotěžké. Bude záležet na tom, kolik času dostane na přípravu,“ doplnil Kawa s tím, že kdyby se UFC opět rozeběhlo a jeho svěřenec dostal od lékařů povolení bojovat, pak by se „Boží voják“ vrátil do klece v kategorii do 93 kilogramů. Na shození do váhy střední (84 kg) by neměl čas ani prostor. 


Romero a Weidman se už jednou utkali. Stalo se tak na UFC 205 a tehdy se z toho zrodila výhra kubánského bojovníka ve třetím kole na KO. 


Další články