Sleduj nás

Říkejte si, co chcete, ale McGregor si nezaslouží žádnou odvetu s Khabibem, hlásí Cormier

Říkejte si, co chcete, ale McGregor si nezaslouží žádnou odvetu s Khabibem, hlásí Cormier

Obhájil svůj pás v těžké váze, nesmazatelně se zapsal nejen do historie samotné těžké váhy, ale také celého UFC, a nyní je považován za jednoho z nejlepších zápasníků všech dob. I proto se jeho slova nedají brát nadarmo, když říká, že Conor McGregor, jenž kdysi podobně v oktagonu zářil, si nezaslouží žádnou odvetu s Khabibem.

Conor McGregor prý nemá nárok na odvetu

Ačkoliv nám více napoví až nevadská komise, jejíž verdikt má přijít každou chvílí, Daniel Cormier už má teď jasno, zdali by k repríze velkolepého klání z 6. října mělo dojít.


„Poslouchejte, z toho sportovního hlediska tu není žádný důvod, proč by se odveta měla konat. Conor tu dva roky nebyl, mezitím se UFC znatelně posunulo a on už prostě nezvládal držet krok. Tu bitvu s Khabibem jasně prohrál, a proto sám nevidím důvod, proč by k odvetě mělo dojít,“ svěřuje se DC.

Aktuální šampion, jenž to nemá už tak daleko do důchodu, nám tím vlastně potvrdil, že během toho duelu jenom značně narazilo ego jindy slavného Ira, který se nemůže smířit s tím, jak byl dominantě přemožen. Nemluvě o tom, že je divize lehké váhy v současné době opravdu nabitá a o slovo si říkají stále další uchazeči.


„Dám vám jeden příklad. Třetí kolo, které se odehrálo ve stoje, měl mít Conor jasnou nadvládu… to je přeci jeho parketa, nebo ne? A teď si představte, že s ním Khabib dobrovolně celé dobu bojoval v postoji, aby mu dal šanci se předvést. A jak to skončilo? Stále to bylo velice vyrovnané kolo,“ vysvětloval.

Když si to tedy spojíme, The Eagle má více zbraní, jakými může McGregora překvapit. „Khabib té noci udělal tolik úžasných věcí, které jsou jenom výsledkem jeho každodenní práce. Tím ovšem neříkám, že je Conor špatný fighter, ty takedowny bránil dobře, ale abyste porazili Khabiba, musíte vytasit ještě něco lepšího,“ doplnil.Další články