Sleduj nás

Říkala jsem vám, že jsem nejlepší, netajila se nadšením Nunes. Teď na ni čeká místo v Síni slávy

Říkala jsem vám, že jsem nejlepší, netajila se nadšením Nunes. Teď na ni čeká místo v Síni slávy

Šla proti všem papírovým předpokladům, ale nakonec i přes všechnu nedůvěru ze strany medií překvapila a přerušila bezchybnou dvacetizápasovou sérii své soupeřky. 

Cris Cyborg si možná až příliš věřila, avšak s dravostí své brazilské kolegyně jistě nepočítala. Amanda ji několika rychlými a přesnými údery ještě v rámci první minuty prvního kola totálně zaskočila a sebevědomě se hnala za vítězstvím. 

Cris Cyborg si možná až příliš věřila


„Říkala jsem vám, že jsem nejlepší. Už při podpisu smlouvy s UFC všichni věděli, že se chystám udělat díru do světa a určitě se nehodlám smířit jen s jedním úspěchem. I Cris proti mně nevěděla, kde jí hlava stojí, vyhrála jsem naprosto zaslouženě,“ chválila se.

Amandu tento úspěch vystřelil do Síně slávy jakožto jednu z nejlepších zápasnic všech dob. Ještě žádná žena před ní nedržela pás ze dvou hmotnostních kategorií a že Cyborg rozhodně nebyla žádné ořezávátko.


Cris Cyborg slaví vítězství v UFC

„Jsem velice šťastná. Teď se tu jen těžko najde někdo, kdo by mohl zpochybnit mou stopu. Říkala jsem vám to ve všech rozhovorech, že mě nic nezastaví od mého snu. Věděla jsem, jak se mám na Cris připravit, a věděla jsem, že i ona není neporazitelná. Snad jsem vám to všem dokázala,“ uvedla nadšeně nová královna pérové váhy.


Další články