Sleduj nás

RFA News je nový pořad, ve kterém organizace informuje o turnajích a životě bojovníků

RFA News je nový pořad, ve kterém organizace informuje o turnajích a životě bojovníků
Další krok v propagaci a také velmi otevřený vhled do dění v organizaci udělala Real Fight Arena svým novým pořadem RFA News.

Moderování se ujal osvědčený Jakub Kotek a rozhovorů s bojovníky půvabná Patricia Minárik. V úvodním dílu nás čeká rozhovor s Petrem Knížetem, který zavzpomíná na PFL v Londýně a vysvětlí, v jaké fázi je jeho příprava na následující zápas.

Jedním z dalších vyzpovídaných je právě Monsterův soupeř Jožko Wittner. Ten přiznal, že po souboji s českou legendou touží již dlouho, ale konečné ano mohl říct až po konzultaci se svými trenéry.

Fyzicky i věhlasem jedna z největších hvězd celé organizace je bezpochyby Tomáš Možný. Úspěšný kickboxer, který se prosadil i ve věhlasné Glory, nesmí na domácím turnaji v Košicích samozřejmě chybět.

Ve chvíli, kdy Patricia zmínila jméno Alexe Cverny, se Tomáš zašklebil a prohlásil, že se podle něj zápas neuskuteční a nechápe, proč na něj Alex na Warm Uppu pokřikoval. Následně prozradil, že žádného soupeře v hledáčku nemá, ale bere jakoukoliv výzvu.


Poslední a také nejdelší část více než jedenáctiminutového videa si pro sebe vyhradil nejvyšší boss organizace Boris Marhanský. Ten se nejprve rozpovídal o své nové kometě Vojtěchu Garbovi, který vylétl na 115. pozici ve světovém žebříčku.

Vojta se podle slov promotéra představí nejprve na turnaji v Brně, kde se soupeř zatím hledá, ale ve třetím zápase pod RFA by měla klapnout očekávaná bitva s Rusem Mikhailem Ragozinem.

„Já si myslím, že vstup KSW na české území je super a může to pozvednout celou domácí scénu. My máme takový názor, že naše bojovníky tam i pouštíme, teď tam Dominik Humburger udělal vynikající zápas a vyhrál. Takže my s tím nemáme žádný problém,“ rozpovídal se Boris v dalším tématu o spolupráci s polským gigantem.


Dále se Marhanský věnoval hvězdnému Brazilci Lutterbachovi, kterého chtějí fanoušci vidět podle pravidel MMA a také na turnaji v Košicích, který již pomalu klepe na dveře.


Další články