Sleduj nás

RFA vytahuje tento víkend svojí nejlepší letošní kartu! Hron, i mladé pušky Sivák, Brichta a Růžička

RFA vytahuje tento víkend svojí nejlepší letošní kartu! Hron, i mladé pušky Sivák, Brichta a Růžička
Již tuto sobotu hostí sportovní hala Vodova v Brně další turnaj organizace Real Fight Arena.


Našlapaná karta odstartuje v 19:00 a přináší zajímavý mix dravého mládí a zkušeností. Bojovat se bude opět podle plných pravidel MMA a také oblíbeného Real Fightu. Na programu je deset zápasů, které můžete sledovat buď přímo v hale nebo prostřednictvím REALSPORT.TV.

Turnaj Real Fight Arena 5: Fight card


Hlavní zápas večera obstará legenda českého postoje Tomáš Hron. Borec s více než stovkou profesionálních zápasů zažil v ringu již úplně všechno, ale stále jej neopouští chuť bojovat.

Chřestýše čeká do konce roku ještě souboj s Holanďanem Errolem Zimmermanem a také box s Michalem Martínkem. Na více než čtyřicetiletého válečníka hodně slušné tempo!

Domácí párty se Tomášovi pokusí překazit slovenský policista Ivan Bartek. Ten o sobě dal vědět v poslední době výrazně díky vítězství v pyramidě PML.


Talent Garba opět do akce!


Druhou nejsledovanější událostí večera si pro sebe rezervoval Vojtěch Garba, který se uvedl výhrou nad favorizovaných Goranem Reljičem. Ani tentokrát nebude sympatický borec ze Slezska nastupovat jako favorit.


V kleci totiž bude opět čelit absolutní top kvalitě, kterou reprezentuje Brazilec Bruce Souto. Ten poslední tři zápasy absolvoval v zámořské PFL, kde si připsal jednu výhru a dvě porážky.

„Mám cíl dostat se do světové top stovky a Brazilec Souto je ideální soupeř. V hlavě mám jen vítězství,“ věří opět ve své schopnosti Garba.

https://top-fight.cz/real-fight-arena/cesta-z-rfa-do-sveta-dava-smysl-vojtech-garba-je-jasnym-dukazem/

Sivák se vrátil z Thajska rovnou do klece


Premiéra v RFA čeká tuto sobotu i Václava Siváka. Mistr světa WAKO je mezi profesionály stále neporažený, když dokázal přivést vítězství i z horké ruské půdy.


Talentovaný Francouz Alexis Laugeois sice sbíral medaile na turnajích IFMA, ale Vašek pro něj bude svojí tvrdostí a dynamikou asi příliš velké sousto.

„Letos jsem měl pouze dva zápasy. Byl jsem lehce zraněný a chtěl jsem se trochu vyšplhat zas nahoru. S trenérem se nám to moc nelíbilo, tak jsem odjel do Thajska, kde jsem spároval s těmi nejlepšími Bělorusy. Bylo to fakt těžké, tak snad se to potvrdí i v zápase,“ popsal náročnou přípravu Vašek Sivák.

Leo Brichta nesmí chybět!


Po pauze vyplněné bojem v postoji se k MMA vrací Leo Brichta. Hvězda pražského PriMMAtu dokázala v Dobříši porazit nebezpečného Chorvata Mikeliče, který má stále platnou smlouvu v Glory.

Nyní jej čeká Brazilec Jackson Louireiro disponující působivou bilancí dvanáct výher a dvě porážky. Leo je i tak jasným favoritem, který by se měl v případě vítězství brzy představit v boji o titul.

leo brichta ostrava Leo Brichta v RFA

Vítězství, nebo smrt! Růžička na skvělé kartě RFA


Stejnou motivaci, tedy opasek šampiona, ale podle Real Fight pravidel, má před sebou i Tadeáš Růžička. Toho čeká méně zkušený Ital Andrea Mascia, a tak očekáváme brutální dominanci zakončenou výhrou před limitem.


Na turnaji se dále představí Brazilec Prater, kterého jsme nedávno viděli zápasit u konkurence a nyní jej čeká nepříjemný Ukrajinec Alexander Butenko.

Hodně zajímavou bitvu slibuje i pražské derby mezi Láďou Krištůfkem a Patrikem Záděrou. Opomenout nesmíme ani brněnskou legendu Jiřího Sněhuláka Jaroše.

Další články