Sleduj nás

Reyes má smůlu! Jones ztratil o odvetu zájem, šanci prý dostane nový uchazeč

Reyes má smůlu! Jones ztratil o odvetu zájem, šanci prý dostane nový uchazeč

Jakmile Dominick Reyes prozradil, že se cítí jako nekorunovaný král polotěžké váhy, jemuž byl bodovými rozhodčími ukraden výsledek, tak se do něj opřel i sám Jon Jones.

„Jsem si poměrně jistý, že jsem Reyese naháněl celých 25 minut po oktagonu,“ zněla reakce šampiona „Bonese“, který má už dost nářků svého posledního rivala. Bodové rozhodnutí podle něj bylo spravné.

Jon Jones sice zprvu sliboval, že budou-li si to jeho fanoušci přát, tak dá Dominicku Reyesovi odvetu. Toto rozhodnutí patrně ovšem změnil.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

blachowicz_jones

„Světový šampion by měl hledat čerstvé maso na každé půdě. Cítím, že to mé se nachází v Polsku, takové jsem ještě neměl,“ naznačoval, že jeho příštím protivníkem by mohl být Jan Blachowicz, sedmatřicetiletý borec, jenž se momentálně nese na vlně tří výher. V ní zaznamenal skalpy takových jmen, jako jsou Corey Anderson, Ronaldo Souza nebo Luke Rockhold. Dva z nich padli na KO.


Jak se asi dalo čekat, Reyes z tohoto proslovu vycítil, že se mu Jones snaží vyhnout. „Ani jednou jsem si v zápase s ním nepřipadal v nebezpečí. Napáchal jsem na Jonovi mnohem více škody než on na mně. Nedivím se mu, že si tímto nechce projít znovu. Nepřeje si tu bídu dostat znova,“ sdělil třicetiletý „Devastator“.   

Reyes: Chci odvetu, jinak vlítnu na Bonese domů a profackuju ho


Další články