Sleduj nás

Reyes: Jonesovy kvality nejsou tak vysoké, jak si o něm lidé myslí

Reyes: Jonesovy kvality nejsou tak vysoké, jak si o něm lidé myslí

Stále dokola ta stejná písnička, jen pokaždé vychází z úst jiného bojovníka. Protentokrát se mocného Jona Jonese pokusí zastavit sebejistý střelec hispánského původu Dominick Reyes.


Tip: Dnešní UFC 300 s Jiřím Procházkou můžeš zdarma sledovat zde.

„Všichni o něm mluví jako o někom výjimečném, ale když jsem se s ním poprvé setkal tváří v tvář, tak jsem vůbec nic zvláštního necítil. To je jako on? Ten slavný Jon Jones? Celá jeho pověst se vymyká skutečnosti,“ posuzoval muž s přezdívkou „Devastator“, jenž promluvil ve vysílání MMA Fighting.  

„Jsem naprosto přesvědčený, že se jeho předchozí soupeři psychicky zhroutili. Je totiž velmi snadné nechat se pohltit tou pohádkou, ve které vás každý přesvědčuje o Jonových kvalitách,“ vyprávěl Reyes, který se tímto příběhem rozhodně nechce nechat zmást.


„Celý svůj život toho chlápka sleduju, jak z něho září ty mocné energie, ale když jsem ho měl možnost konečně vidět osobně, tak jsem zjistil, že to je vlastně jenom člověk plný nejistoty. Všechny ty obavy jsou z něho dokonale cítit,“ snažil se nad svým soupeřem získat psychickou výhodu.


„Jon si nepřeje prohrát, ale jeho cestu řídí ego. To mě naopak vede láska a vášeň k tomuto sportu, proto se na ten zápas těším. Budu dělat to, co mě baví a co umím nejlépe,“ uzavíral Dominick Reyes.

Třicetiletý „Devastator“ se k titulové šanci dostal chvíli poté, co na podzimním turnaji po jednoznačném KO sestřelil dnes už trochu otupělého Chrise Weidmana. Reyesova sbírka se tak rozšířila na 12 vítězství bez jediné porážky. Na své cestě nemálo dřel a nyní, když se dostal k boji o pás, by si tuto šanci za žádných okolností nerad nechal utéct. Své zkušenosti bude moct ukázat v praxi již následující víkend během UFC 247. 


Další články