Sleduj nás

Řeknu-li to slušně, chování Ondry Novotného mě upřímně štve, nezastírá Kincl

Řeknu-li to slušně, chování Ondry Novotného mě upřímně štve, nezastírá Kincl FOTO: OKTAGON MMA

Po Attilu Véghovi se stal teprve druhým mužem v OKTAGONu, který dokázal zastavit Terminátora. Velké uznání si za to ale nevysloužil. Minimálně ne od těch osob, od kterých by se to očekávalo.

Patrik Kincl sledoval pozápasová vyjádření některých lidí a jisté věci se ho opravdu silně dotkly.

Slovenský promotér Pavol Neruda Patrikovi k výhře upřímně pogratuloval, ale český promotér Ondřej Novotný se skrze media spíše zastával Karlose Vémoly. Na jednu stranu je v pořádku, není nic zlého na tom zastat se poražených, na druhou stranu ale některé jeho další výroky vypadaly, jako by jimi zpochybňoval Kinclovu výhru či výkon.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

„Ozvalo se mi pár lidí, jejichž telefonát či zpráva mi udělaly velkou radost. Například kamarád Radek Sachr, který byl několik let v mém rohu, ale pak už nám práce nedovolila se tolik potkávat, volal hned po zápase a chválil mě, že jsem dokázal porazit Karla v jeho vlastní hře. Lidi, co sledují MMA a ví, jaký je on zápasník, tento úspěch náležitě ocenili. Z toho mám velkou radost,“ promluvil Kincl.

Pak si ovšem přečetl pár titulků na internetu a byl minimálně zaražen. „Trochu mě mrzí některá vyjádření promotéra Ondřeje Novotného, která mi nepřijdou úplně fér směrem k mé osobě. Ale tímto způsobem on zřejmě komunikuje. Rozumím tomu, že jsem jim tam malinko udělal čáru přes rozpočet a že toto utkání budí veřejnost k diskusím, ale z mé strany rozhodně ne,“ svěřil se současný šampion z divize střední váhy deníku.cz.


„Já nechci nikoho veřejně soudit. Třeba Pavol Neruda mi po zápase napsal nádhernou zprávu a upřímně pogratuloval k vítězství. Tak to má ve sportu i obecně ve společnosti vypadat. Ale chování Ondry mě bohužel štve, když to řeknu velice slušně…,“ přidal Kincl, který nyní odletěl s Davidem Dvořákem do Vancouveru, kde se z role zápasníka přesune do role trenéra.


Další články