Sleduj nás

Řeknu-li to slušně, chování Ondry Novotného mě upřímně štve, nezastírá Kincl

Řeknu-li to slušně, chování Ondry Novotného mě upřímně štve, nezastírá Kincl FOTO: OKTAGON MMA

Po Attilu Véghovi se stal teprve druhým mužem v OKTAGONu, který dokázal zastavit Terminátora. Velké uznání si za to ale nevysloužil. Minimálně ne od těch osob, od kterých by se to očekávalo.

Patrik Kincl sledoval pozápasová vyjádření některých lidí a jisté věci se ho opravdu silně dotkly.

Slovenský promotér Pavol Neruda Patrikovi k výhře upřímně pogratuloval, ale český promotér Ondřej Novotný se skrze media spíše zastával Karlose Vémoly. Na jednu stranu je v pořádku, není nic zlého na tom zastat se poražených, na druhou stranu ale některé jeho další výroky vypadaly, jako by jimi zpochybňoval Kinclovu výhru či výkon.

„Ozvalo se mi pár lidí, jejichž telefonát či zpráva mi udělaly velkou radost. Například kamarád Radek Sachr, který byl několik let v mém rohu, ale pak už nám práce nedovolila se tolik potkávat, volal hned po zápase a chválil mě, že jsem dokázal porazit Karla v jeho vlastní hře. Lidi, co sledují MMA a ví, jaký je on zápasník, tento úspěch náležitě ocenili. Z toho mám velkou radost,“ promluvil Kincl.

Pak si ovšem přečetl pár titulků na internetu a byl minimálně zaražen. „Trochu mě mrzí některá vyjádření promotéra Ondřeje Novotného, která mi nepřijdou úplně fér směrem k mé osobě. Ale tímto způsobem on zřejmě komunikuje. Rozumím tomu, že jsem jim tam malinko udělal čáru přes rozpočet a že toto utkání budí veřejnost k diskusím, ale z mé strany rozhodně ne,“ svěřil se současný šampion z divize střední váhy deníku.cz.


„Já nechci nikoho veřejně soudit. Třeba Pavol Neruda mi po zápase napsal nádhernou zprávu a upřímně pogratuloval k vítězství. Tak to má ve sportu i obecně ve společnosti vypadat. Ale chování Ondry mě bohužel štve, když to řeknu velice slušně…,“ přidal Kincl, který nyní odletěl s Davidem Dvořákem do Vancouveru, kde se z role zápasníka přesune do role trenéra.


Další články