Sleduj nás

Reinders, který připravil k boji i Štáfka, nyní představí své svěřence v reality show I AM FIGHTER

Reinders, který připravil k boji i Štáfka, nyní představí své svěřence v reality show I AM FIGHTER

Bývalý bojovník a trenér André Reinders během pouhých devíti měsíců připravil herce Jakuba Štáfka tak dokonale, že překvapil knokautem protivníka hned na začátku zápasu v krvavém sportu MMA. Teď André Reinders představí nové svěřence v reality show I AM FIGHTER.

Štáfek se proslavil v seriálech Ulice a Specialisté. Zahrál si fotbal ve Vyšehradu. To, že trénuje na zápas v MMA, nikdo dlouho nebral vážně. V drsné sportovní disciplíně jsou protivníci zavření v kleci, používají tvrdé údery a chvaty z různých bojových umění a zřídit soupeře tak, že nevstane, znamená vyhrát. Co tam svede nějaký herec? Jenže Jakub Štáfek do toho šel taky a 10. listopadu 2019 dokázal všem, že si v kleci nehraje. Při premiéře v oktagonu, jak se říká zápasnické kleci, mu stačilo pouhých 69 vteřin. Knokautovall soupeře Petera Benka. Šokoval diváky. A vyhrál.

Štáfek vděčí za úspěch tvrdému tréninku. Na cestě k vítězství ho vedl bývalý bojovník André Reinders, který má za manželku modelku Hanku Mašlíkovou. Reinders přiznává, že ani on si toho od Štáfka zpočátku moc nesliboval. „Přišel za mnou pouhého tři čtvrtě roku před zápasem, takže jsem byl velice skeptický. Přesvědčil mě ale svým obrovským zápalem, zodpovědným přístupem, a hlavně pokorou, s níž k této výzvě přistupoval,“ vysvětluje.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Reinders, který má titul mistra Evropy v MMA a mistra světa v thajském boxu, patří ke špičkovým trenérům. A proto ho uvidíme v novém pořadu I AM FIGHTER, kde se spolu se stejně úspěšnými kolegy, jako jsou Petr Monster Kníže, Martin Burkot a Daniel Barták, pokusí najít nového českého borce světového formátu.


Reality show​ I AM FIGHTER

Reality show pro všechny milovníky moderního MMA. Projekt je zaměřen na talentované začátečníky a mírně pokročilé. Někteří budou už něco málo umět, jiní mohou být velkými talenty či tvrdými dříči tohoto sportu. Od 6. ledna na Prima COOL sledujeme čtyři nejúspěšnější trenéry a jejich známé svěřence (ambasadory), kterak provází soutěžící všemi zákoutími přípravy profesionálního MMA zápasníka.

V horizontu bezmála šestiměsíční přípravy si soutěžící projdou kondiční, psychickou a zápasovou přípravou pod vedením těch nejlepších ve svém oboru. Celý projekt bude pikantní nejen v samotné náročnosti, životních příbězích, výrazné změně návyků soutěžících, ale i samotným soupeřením jejich trenérů mezi sebou o to, kdo je ve svém oboru nejlepší.


Každý trenér se pokusí připravit účastníky na jejich první zápasy a vyvrcholení jejich snažení proběhne na velkém galavečeru 6. března v O2 Universum, kde se naši finalisté představí poprvé před tisíci diváků a vzejde z nich vítěz pořadu I AM FIGHTER! Účelem show není jen nalézt vynikajícího zápasníka, ale i skvělý marketingový produkt po vzoru Conora McGregora, a odstartovat tak jeho kariéru, během níž si vyzápasil úctyhodných 12 milionů dolarů!

Trenéři: André Reinders, Petr Monster Kníže, Martin Burkot a Daniel Barták
Budoucí bojovníci: Adam Herajn, Petr Beran, David Fott, Adam Špulák, Tomáš Laube, Cao Willy, Jay Adams, Jaroslav Chmel, Tomáš Horn, Ladislav Eršek, Michal Bazgier, Jan Svoboda, Daniel Bureš, Petr Figlár, Ondřej Maruška, Pavel Prachař, Daniel Ligocki


Další články