Sleduj nás

Řeči o milionech jsou tytam. Zápasy Jakea Paula příliš netáhnou

Řeči o milionech jsou tytam. Zápasy Jakea Paula příliš netáhnou
Když se Jake Paul dozvěděl oficiální čísla prodaných PPV za jeho zápas s Andersonem Silvou, neskrýval ohromné zklamání.

V tom mediálním světě se nám Jake prezentuje jako velká hvězda. „Všichni se mnou chtějí bojovat, protože vědí, že jim zařídím velkou výplatu!“ Jenže ono to zase až tak být nemusí.

Anderson Silva si za svůj poslední zápas v UFC odnesl základní mzdu v hodnotě jednoho milionu dolarů. Když se ale přesunul do ringu, dostal polovinu této částky, tedy 500 tisíc. Zde musíme podotknout, že se tato suma ještě rozroste o bonusy z PPV. Nepůjde však o nějaká zázračná čísla.


Jak odhalil sám Jake Paul, předem očekával, že jeho duel se slavným brazilským Pavoukem, který trhal rekordy v UFC a milují ho miliony fanoušků po celém světě, bude atakovat hranici jednoho milionu prodaných PPV. Velmi, velmi se však spletl.

„Vypadá to, že jsme prodali okolo dvou set tisíc PPV, možná s trochou štěstí i tři sta,“ přiznal americký influencer serveru MMA Junkie. „Nebudu vám lhát, je to trochu skličující. Jsem z toho zklamaný, očekával jsem mnohem více. Ale co už,“ přidával.


Teď záleží, jak se na to díváme. Pokud by takováto čísla prodaných PPV měl nějaký klasický boxer, dejme tomu šampion okolo pérové váhy například federace IBF, pak by se jednalo o velmi slušný počin. Pokud to má ale člověk, který se chlubí tím, jak krade UFC práci, pak to je spíše smutné.

Ani předchozí duel s Tyronem Woodleym nějaký trhák nebyl. To Jake prodal pouhých 80 tisíc PPV. Je tedy jasné, že do příště musí ulovit velkou rybu. A proto se nám zde rýsuje zápas s Natem Diazem.


Další články