Sleduj nás

Real Fight Arena slibuje lepší zítřky! Sází na nového ambasadora Borárose i Mikuláška

Real Fight Arena slibuje lepší zítřky! Sází na nového ambasadora Borárose i MikuláškaFOTO: Real Fight Arena

Předchozí nezdary jsou zapomenuty a nyní se můžeme těšit na pořádně vylepšenou verzi slovenského gladiátora. Gábor Boráros si chce v RFA vylepšit svoji pošramocenou pověst a jeho úvodní soupeř by do Nových Zámků radši ani neměl jezdit.

Poslední vystoupení bývalé hvězdy Oktagonu mělo význam pouze pro Gáborův bankovní účet. Výlet do Moskvy totiž dopadl přesně podle předpokladů. Premiéra v ACA, ve které Boráros narazil na šampiona ONE Championship Marata Gafurova, nabídla hru na jednu branku. Bohužel, tou myší, která byla kočce předhozena na hraní, byl slovenský bijec. Submise po necelých třech jednoznačných minutách byla ještě velmi milosrdným vyústěním dění v kleci.

Na domácí scéně se populární bijec s podobnou kvalitou nesetká. RFA má navíc v plánu na něm postavit prezentaci své organizace pro příští roky. Gábor tak bude nejen bojovníkem, ale zároveň ambasadorem, který má vylepšit mediální obraz nepříliš úspěšného projektu. Silná slova o konkurenci Oktagonu, která zněla z úst Borise Marhanského dva roky zpátky, jsou totiž nyní spíše k smíchu.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Uvidíme, jak situaci obrátí k lepšímu jména jako Mikulášek nebo právě Boráros, který se následovně vyjádřil ke svému příštímu soupeři.

„Těší mě, že není tak vysoký, jak jsem byl poslední dobou zvyklý. Bude to pro mě výhoda, že máme podobnou výšku, a navíc nemusím tolik hubnout, protože jdeme čtyřiaosmdesátku. Budu v ní silnější než kůň,“ prohlásil Gábor, který se z veltru posunul do střední váhy.


Síla potetovaného bijce byla ovšem většinou ten nejmenší problém. Mnohem víc se řešilo to, že „Punisher“ tráví mnohem víc času v činkárně než na tatami. Přitom každý, kdo měl s Gáborem alespoň trénink, potvrdí, že podobný sportovní talent se rodí jednou za generaci, a kdyby se MMA věnoval naplno, dávno mohl být v UFC. Bohužel, změna očividně nenastala žádná, a tak uvidíme, zda bude Borárosův výkon stačit alespoň na mnohem méně zkušeného Komuenhu.

„Příprava je stále stejná. Tvrdě makám každý den a přes víkendy mám trochu volněji a věnuji se regeneraci. Budu v super formě. Navíc mám o hodně více zkušeností. Předtím jsem neměl žádnou strategii a nad ničím nepřemýšlel. Teď už jsem se něco naučil, jsem vytrvalý a nikdy se nevzdám,“ straší svého soka Boráros.

Pokud však neuspěje ani tentokrát, bylo by možná na místě přehodnotit svoji budoucnost nebo totálně překopat systém přípravy.


Zdroj: RFA YouTube


Další články