Sleduj nás

Real Boxing Cup jako nová vlna pro jeden z tradičních sportů u nás

Real Boxing Cup jako nová vlna pro jeden z tradičních sportů u nás
Box v tuzemských podmínkách šlape vodu a zdá se, že pod tlakem progresivnějších bojových sportů jsou jeho dny sečteny. Nový projekt Real Boxing Cup, za kterým stojí Daniel Táborský, má rozhodně potenciál tento fakt změnit a přinést čerstvý vítr do trochu zatuchlého prostředí.


Dan je dlouholetý reprezentant a také několikanásobný mistr republiky. Problémy tohoto krásného sportu zná z první ruky a projekt zaměřený na amatérskou scénu byl potřeba jako sůl. Zvláště ve chvíli, co Extraliga amatérského boxu vykazovala silně sestupnou tendenci.

Vše odstartuje již tento víkend v oblíbených prostorách hotelu Olšanka a do boje o celkový triumf se zapojí dva týmy z Čech a stejný počet ze Slovenska.

Daniel Táborský založil Real Boxing Cup


„Máme kvalitní boxery a ti si zaslouží, aby se o nich vědělo a byli vidět. A aby měli zápasy,“ prohlásil Daniel Táborský, který dokázal projekt zajistit i po finanční stránce.

„Podařilo se mi pro to získat Tipsport, kde mám své pravidelné boxerské sloupky pro sázkaře. K tomu ještě další menší sponzory a také několik nadšenců z různých profesí, ze kterých jsem si vytvořil menší tým.“


Další články