Sleduj nás

RCC - Vémola Karlos - Ragozin Mikhail

RCC - Vémola Karlos - Ragozin Mikhail

Hlavní zápas na Russian Cagefighting Championship obstará už 8. května Vémola Karlos vs. Ragozin Mikhail. Tak trochu neobvykle si vyrazí Karlos Vémola na fight ven. A nečeká ho nic jednoduchého! Prestižní ruská organizace pořádá dva velké galavečery během jednoho týdne. Na tom druhém se představí i David Kozma, na kterého čeká méně zkušený Shurkevich Alexey. Uspějí tuzemští bojovníci v Rusku?

Vémola Karlos vs. Ragozin Mikhail v MMA zápase v Rusku

Karlos Vémola na nic nečeká a po přestupu do Oktagon MMA zahájil maraton. Nedávno si na Oktagonu 11 v Ostravě připsal výhru. Následuje Night of Warriors Liberec, kde čeká houževnatý Aounallah Prince, poté Vémola zamíří do zmiňovaného Ruska. Nyní má devět výher v řadě a už dlouhou dobu nikdo nenašel recept na jeho skvělý wrestling.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

O to se však bude snažit Ragozin Mikhail, který má skvělou profi bilanci 13-3. V roce 2018 mu stál v cestě nám dobře známý Prince, toho porazil na body. Největší výhodou zde bude jistě domácí prostředí. Rus je ale poměrně mladý bojovník a Karlos Vémola může těžit z jeho bohatých zkušeností. I v tomto duelu je favorit a jeho zápasový kolotoč by měl pokračovat vítězně. S UFC to totiž myslí opravdu vážně a v případě vítězství je dost možné, že ho tam brzy uvidíme.Další články