Sleduj nás

Rampage Jackson vysvětluje, proč bude Jon Jones v těžké váze dominovat

Rampage Jackson vysvětluje, proč bude Jon Jones v těžké váze dominovat
Jonesův návrat začíná dostávat čím dál reálnější kontury a bývalý UFC šampion předvídá, proč si těžkou váhu doslova podmaní.

Někteří jedinci tvrdí, že je rozdíl mezi polotěžkou a těžkou váhou naprosto zásadní, ovšem pak se stačí podívat na takové bijce, jako je Ciryl Gane, kteří se řídí mozkem, a tudíž se dokáží i takové obávané těžkotonážní KO síle vyhnout.

Jon Jones byl odjakživa inteligentní fighter a jeho bojové IQ by mu údajně na této nové pouti mělo značně pomoct.

„Myslím si, že si to Jones bude v těžké váze dávat. Zejména, pokud se mu bude dařit vyhýbat úderům, jako se mu to dařilo doposud. Povím vám, osobně jsem s ním bojoval a měl jsem co dělat, abych ho vůbec zasáhl,“ řekl Quinton „Rampage“ Jackson, jenž dal vzpomenout na svůj deset let starý prohraný duel.

„Zasáhnout Jona čistou ranou je téměř nemožné, proto očekávám, že se mu bude po přechodu do nové hmotnostní divize dařit,“ předpověděl v rozhovoru pro Helen Yee.


Nyní se jenom vyčkává, kdy k „Bonesovi“ přiletí oficiální povolávací rozkaz. Spekuluje se, že to bude proti vítězi bitvy Francis Ngannou vs. Ciryl Gane, na druhou stranu by si to ale také mezitím mohl střihnout s bývalým šampionem Stipem Miocicem.

Další články