Sleduj nás

Ráda provokuji, prsa ale neukážu. Momentálně jsem single, vzkazuje česká ring girl Denisa Gudelj

Ráda provokuji, prsa ale neukážu. Momentálně jsem single, vzkazuje česká ring girl Denisa Gudelj
Denisa Gudelj je ve světě bojových sportů jedničkou týmu Goldfingers. Můžete ji jako ring girl vídat mezi provazy, kde se prochází v sexy oblečku a také sledovat na sociálních sítích. Za pár dní se ukáže i na galavečeru v Lucerně. Zajímá vás, jak to má s nahotou a zda musí být její partner bojovník? Čtěte dále.

Kromě bojových sportů se věnuje i cvičení. Jak sama říká, snaží se dodržovat zdravý životní styl i stravu, ale jídlo opravdu miluje, a tak si občas ráda zamlsá. Následně to dohání pohybem.

A jak to má Denisa Gudelj s chlapama? Musí být její vyvolený zápasník?


"Teď jsem singl. V minulosti jsem se potkávala se zápasníky. Ale od začátku jsem to měla spíš naopak. Jak se říká, co je v domě, není pro mě. Když to s dotyčným nevyjde, tak se pak nechcete vídat na všech akcích. Musí se na to opatrně. Na druhou stranu, bojovníci jsou v rodině. Otec u zásahové jednotky, sestra si vzala boxera Tomáše Mrázka, který zápasil právě i v Lucerně. Jsem zvědavá, s kým nakonec skončím já. Jestli to bude bojovník…"

Denisa Gudelj se věnuje modelingu

Denisa se nebojí nosit sexy oblečení, ale prsa by neukázala.


"Díky své práci jsem zvyklá nosit minisukně i výstřihy. Krásná žena by se za své tělo neměla stydět. Soudnost je ale vždy na místě. S Goldfingers spolupracuji jako hosteska a ring girl, takže já jsem se nikdy úplně nesvlékla. V tomto jsem stydlivá. Občas sice na Instagramu provokuji sexy fotkami, ale nikdy bych vyloženě nic neukázala."

A jak dlouho se dá ring girl dělat?


"Záleží samozřejmě na tom, jak člověk vypadá. Myslím, že jsou holky, co jim je pětatřicet a vypadají mladší, ty to v pohodě dají. Naopak jsem se setkala i s těmi, co jim bylo dvacet, a vypadaly starší. Dělat tohle ve čtyřiceti, to už je asi nevhodné."

NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!


Po ukončení kariéry ring girl by Denisa ráda zůstala ve světě bojových sportů a věnovala se například moderování. Sledovat ji můžete na sociální síti Instagram zde.
[joli-faq-seo id='45528']

Další články