Sleduj nás

Rád bych završil kariéru ziskem titulu, přeje si veterán Thompson

Rád bych završil kariéru ziskem titulu, přeje si veterán Thompson
Stephen Thompson v devětatřiceti letech předvedl ukázkový výkon, který okořenil výhrou na technické KO nad Kevinem Hollandem. Teď by si přál jít o titul.

Wonderboy patří k těm bojovníkům, kteří se dlouho k pásu přibližovali, nikdy si na něj však vyloženě nesáhli. Nejblíže k tomu měl v listopadu roku 2016, kdy ve velmi atraktivním zápase remizoval s úřadujícím šampionem Tyronem Woodleym. Odvetu, která se konala o čtyři měsíce později, pak bohužel už na body prohrál.

Následně přišel mírný výkonnostní útlum, ovšem pořád se Thompson řadil mezi tu užší skupinku borců, kteří se pohybovali okolo čela žebříčku. Nové titulové šance se nedočkal, ale nyní věří, že by mu výhra nad Kevinem Hollandem tuto šanci mohla přihrát do cesty.


Stephen Thompson nazor

„Ta titulová šance je takovým snem, po kterém toužím. Doufám, že se jí na stará kolena ještě dočkám. Rád bych završil kariéru bojem o titul, do kterého bych dal naprosto všechno,“ pronesl Thompson krátce po vyhraném zápase, jež si diváci naplno užili.


„Myslím si, že jsme s Kevinem předvedli skvělou bitvu. Pokud chcete vidět podobné duely, dávejte mi za soupeře postojáře!“ smál se. „Jinak vážně. Je mi sice třicet devět let, ale stále je tu pár věcí, na kterých bych měl pracovat. Stále se potřebuji zlepšovat, abych mohl podávat dobré a atraktivní výkony a abych si zajistil novou titulovou šanci,“ přeje si Wonderboy.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články