Sleduj nás

Rád bych završil kariéru ziskem titulu, přeje si UFC veterán Thompson

Rád bych završil kariéru ziskem titulu, přeje si UFC veterán ThompsonFoto: UFC

Stephen Thompson ve čtyřiceti letech doufá, že si ještě zvládne splnit celoživotní sen. Nasměrovat jej k němu může výhra nad Michelem Pereirou.

Wonderboy patří k těm bojovníkům, kteří se dlouho k pásu přibližovali, ale nikdy si na něj vyloženě nesáhli. Nejblíže k tomu měl v listopadu roku 2016, kdy ve velmi atraktivním zápase remizoval s úřadujícím šampionem Tyronem Woodleym. Odvetu, která se konala o čtyři měsíce později, pak bohužel už na body prohrál.

Následně přišel mírný výkonnostní útlum, ovšem pořád se Thompson řadil mezi tu užší skupinku borců, kteří se pohybovali okolo čela žebříčku. Nové titulové bitvy se nedočkal, ale nyní věří, že by mu výhra nad Michelem Pereirou tuto šanci mohla přihrát do cesty.

„Ta titulová šance je takovým snem, po kterém toužím. Doufám, že se jí na stará kolena ještě dočkám. Rád bych završil kariéru bojem o titul, do kterého bych dal naprosto všechno,“ pronesl Thompson na tiskové konferenci.

„Myslím si, že jsme naposledy (v duelu s Kevinem Hollandem) předvedl skvělou bitvu. Pokud chcete vidět podobné duely, dávejte mi za soupeře postojáře!“ smál se. 


„Jinak vážně. Je mi sice čtyřicet let, ale stále je tu pár věcí, na kterých bych měl pracovat. Stále se potřebuji zlepšovat, abych mohl podávat dobré a atraktivní výkony a abych si zajistil novou titulovou šanci,“ přeje si Wonderboy.


Další články