Sleduj nás

Rád bych se nechal oplodnit, abych mohl porodit dítě, přeje si obávaný boxer Deontay Wilder

Rád bych se nechal oplodnit, abych mohl porodit dítě, přeje si obávaný boxer Deontay WilderFoto: DAZN

Pokud by lékaři jednou vymysleli způsob, jak by muži mohli odnosit a porodit dítě, Deontay Wilder by se toho hned ujal.

V tom boxerském světě nahání hrůzu a protivníky ničí pod drtivou silou svých devastujících úderů, ale uvnitř je to empatický člověk. Takový, který by byl údajně ochoten odlehčit práci žen a na vlastní kůži si vyzkoušet celý proces těhotenství.

„Pokud někdy vědci přijdou s revolučním objevem, aby muži mohli odnosit a porodit dítě, rozhodně se pod to přihlásím!“ svěřil se Wilder deníku Telegraph.


Nejedná se však o věc, která by mu probleskla hlavou z minuty na minutu. Nad celou záležitostí prý nejenom uvažoval, on ji i prodiskutoval s partnerkou Telli Swift.

Ženy jsou výjimečné

„Skutečně bych do toho šel. Když jsme se o tom s Telli doma bavili, říkal jsem jí, že kdyby existovala možnost, jak mít dítě a ulehčit jí tak trápení, pak bych ho celé odnosil já. Rád bych poznal tu zkušenost, jaké to je přivést na svět nový život,“ prozradil bývalý král těžké váhy WBC.


„To je ten důvod, proč jsou ženy tím nejvíce rozkošným a zároveň nejvíce silným stvořením na světě. Kdo jiný by vydržel krvácet sedm dní v týdnu každý měsíc? No tak, lidi, takovéto bytosti si zaslouží uznání!“ naléhal na ostatní.

„Přeju si, abych to tak cítil nejen já, ale i více z vás. Nechť lidé vidí, že nejsem jen bojovník, ale také milující člověk. Ženy a děti si zaslouží lásku. Já sám líbám své děti klidně i šestkrát nebo sedmkrát denně. Všechno to jsou nádherná stvoření,“ doplnil osmatřicetiletý rodák z Tuscaloosy.

Návrat nejdříve v prosinci

Pokud bychom se měli odpoutat od myšlenek ohledně porodu, dodáme si, že se s Deontayem Wilderem znovu uvidíme v ringu nejdříve na konci roku, na kdy se mu domlouvá zápas s Anthonym Joshuou.


Bohužel to na těch jednáních také stojí, a tak zatím nemáme jak konkrétní termín, tak vlastně ani konkrétní místo. Dle promotéra Eddieho Hearna saúdští organizátoři ještě neposlali smlouvy, které by celé bojové záležitosti daly oficiální zelené razítko.​


Další články