Sleduj nás

Rád bych byl tím, kdo McGregorovi ukončí kariéru, přeje si Gaethje. Strach ale soupeři nedovolí nastoupit, myslí si

Rád bych byl tím, kdo McGregorovi ukončí kariéru, přeje si Gaethje. Strach ale soupeři nedovolí nastoupit, myslí siFOTO: UFC

Justin Gaethje je držitelem pásu BMF, o který měl zájem i Conor McGregor. Na takto velkého soupeře by si prý ale netroufl.

I o osm let později, co zažil svoji největší slávu, je Conor McGregor stále aktivním bojovníkem. Po zranění z léta 2021 se jeho návrat ovšem táhne, přičemž největší překážkou mu je antidopingová agentura USADA. Do té se irský bouřlivák doposud ještě nezapojil, a tak se množí spekulace, proč tak neučinil.

Nejčastěji skloňovaný názor je, že si Conor v době své bojové absence píchl do těla nějaké zakázané látky, díky nimž nabral na síle a zároveň podpořil léčbu své dříve zlomené nohy. Teď jenom čeká, až bude mít stoprocentní jistotu, že mu to z těla vyprchá, protože kdyby ho USADA lapila při podvádění, pošpinil by tím svůj odkaz a prakticky si i navždy uzavřel brány do profesionální MMA klece.

Conor není čistý, ale i tak bych ho bral, tvrdí Gaethje

V souvislosti s výše uvedenými fakty, které mimo jiné kolují celým MMA světem, by se Conorovi nakonec nebránil čelit ani jeho oblíbený rival z Arizony Justin Gaethje. I on sám totiž přiznává, že to nemá daleko do důchodu, a aby jeho odchod byl naprosto dokonalý, moc rád by toho upovídaného Ira umlčel.

„Vím, že se s Conorem nemáme zrovna lásce, protože nesouhlasím s jeho chováním, kličkováním nebo lhaním, ale se vší upřímností musím přiznat, že bych si přál být tím, kdo mu ukončí kariéru a již definitivně ho pošle do důchodu. Než bude má kariéra završena, což nebude za dlouho, bylo by fajn, kdybych měl na kontě i skalp McGregora,“ uvedl Justin během otázek a odpovědí na tiskové konferenci UFC v Sydney.


„McGregor teď na něčem nepochybně frčí, jinak by se už dávno zapojil do povinného testování, ale myslím si, že až mu to z těla vyprchá, tak ho tu ještě uvidíme. A myslím si, že bude chtít pás, který vlastním já (BMF). Pak bychom mohli něco vymyslet,“ pokračoval Gaethje, který nepochybuje o tom, že by slavného Notoriouse neporazil. A to navíc čistě v postoji.

„Jsou věci, kterým McGregor nechce čelit a které mu nechutnají. Už v minulosti jsem poznal, že můj agresivní styl je jedním z nich. Dlouho se mi vyhýbal. Teď už ale ví, že jsem možná jednou z jeho posledních šancí, jak se dostat zpátky na vrchol. A také držím pás BMF, takže určitě představuji lákavou volbu,“ předpokládá.


Další články