Sleduj nás

Pukač: Piráta považuji za lepší průměr. V hlavě se soustředím jen na výhru

Pukač: Piráta považuji za lepší průměr. V hlavě se soustředím jen na výhru

Již přespříští víkend bude k vidění další turnaj Oktagonu MMA a tentokrát i pod speciálním nádechem, který dostal přezdívku „Bitva o Bratislavu“. Není se čemu divit, o hlavní předzápas večera se postarají dva borci, kteří to nemají daleko od titulové bitvy.


Tip: Dnešní UFC 300 s Jiřím Procházkou můžeš zdarma sledovat zde.

Samuel „Pirát“ Krištofič (11-3-0) nedávno prohlásil, že jediné, co ho zajímá, je výhra. Téže myšlenkou se ovšem zabývá i jeho soupeř Robo Pukač (14-5-1), jenž by nerad zůstal jen u pouhých slov.


„Příprava jde podle plánu, cítím se velmi dobře. Vůbec nejlépe, jak jsem se kdy cítil. V hlavě mám nastaveno, že vyhraju,“ pravil pro sport24 slovenský bijec, jenž z posledních jedenácti zápasů posbíral devět výher.

Jeho příští soupeř Samuel Krištofič mu přijde „hratelný“. „Piráta považuji za lepší průměr. Co se však týká té technické stránky, tam jsem určitě na koni,“ potvrzoval „Diamantový čávo“.


Rozdíl mezi oběma bojovníky je i v tom, jak se připravují. Robo preferuje setrvání v rodné zemi, Pirát opět odletěl do Thajska. Mohlo by to znamenat nějakou výhodu?

„To záleží na tom, co se dá brát jako příprava,“ říká Pukač. „Pokud tam nemá nějakého trenéra, tak to musí být opravdu velký profík, aby odletěl někam sám a řekl si: ‚Tak tohle je má příprava.‘ Můj trénink spočívá v tom, že se obklopuji stále těmi stejnými lidmi, kteří mají minimálně evropské, ne-li rovnou světové kvality. Nemám důvod odcházet, příprava zde mi vyhovuje,“ vysvětloval.


„Byl jsem v Thajsku, ale pokud tam vyloženě neletíte s trenérem a nedodržujete nějaký tréninkový plán, pak ta příprava vyloženě nic neznamená. Výhodou je, že tam mohou být dobré sparingy,“ uzavíral pro sport24.sk Pukač.


Další články