Sleduj nás

Půjdeme za UFC a požádáme o titulový zápas s Conorem McGregorem, překvapil manažer Abdelaziz

Půjdeme za UFC a požádáme o titulový zápas s Conorem McGregorem, překvapil manažer Abdelaziz

Manažer Ali Abdelaziz, který má pod svými křídly celou řadu zvučných borců, prozradil, jaký hvězdný zápas se pokusí vedení UFC navrhnout.

V současné chvíli se bez soupeře nachází jak Conor McGregor, tak i Nate Diaz, Jorge Masvidal nebo dokonce Kamaru Usman. A všechny indicie nám začínají nasvědčovat, že právě z této čtyřky vzniknou dva duely, které budou figurovat na PPV turnajích konaných na bojovém ostrově UFC (někdy v červenci).

mcgregor_usman_masvidal


Ještě před měsícem bychom o složení zápasových dvojic nemohli pochybovat. Usman měl původně obhajovat svůj pás velterové váhy proti Masvidalovi, ale pak se znenadání vynořil Dana White a ten řekl, že Jorgeho o titul bojovat nenechá. A to z toho důvodu, že pro něj má připravený „zajímavější“ plán.

Dodnes nevíme, o jaký plán se jednalo, ale protože se opět nastartovala internetová válka mezi Masvidalem a Diazem, pak je dost možné, že by nás mohla čekat repríza z turnaje UFC 244, kde se mezi sebou oba „gangsteři“ utkali o pás pro „Největšího grázla planety“.


diaz_masvidal

Zdali na tuto odvetu skutečně dojde, pak by měl Abdelaziz připravenou skvělou pochoutku pro volného McGregora. „Hej, Conore, chceš bojovat o titul?“ ptal se egyptský manažer. „Tak přijď k tátovi Usmanovi, který ti to umožní. A navíc slibuje, že s tebou celá první dvě kola vydrží v postoji, žádné takedowny,“ smál se.

Že se nejedná o žádný žert, to potvrdil i novinář Brett Okamoto. „Právě jsem mluvil s manažerem Alim Abdelazizem, a pokud si Masvidal řekne o odvetu s Diazem, pak on sám půjde za UFC, aby nabídlo další titulový zápas ve velterové váze Conorovi, který tak bude mít šanci vyhrát už svůj třetí pás,“ upřesňoval.Další články