Sleduj nás

Půjde Conor McGregor do vězení? Verdikt se dozvíme začátkem listopadu

Půjde Conor McGregor do vězení? Verdikt se dozvíme začátkem listopadu

Slavný irský zápasník si možná právě užívá poslední chvilky na svobodě. Páteční jednání u soudu potvrdilo, že si může jít až na šest měsíců sednout.

Conor McGregor byl obviněn za to, že během dubna v jednom irském baru napadl staršího muže, jehož udeřil svou pověstnou levačkou. Napadená osoba tvrdí, že měla slabší otřes mozku a po celý příští týden nevyšla z domu.

Protože se z McGregorovy strany jednalo o nepochopitelný čin, otočilo se proti němu hned několik jeho fanoušků. Některé bary, které dříve přijímaly jeho whisky Proper no. Twelve, s ním dokonce rozvázaly smlouvu. I to byl v případě Conora silný důvod k zamyšlení.

Image result for mcgregor jail

Slavný Notorious se za své chování na stanici ESPN veřejně omluvil, samotnému trestu by však přeci jen uniknout nemusel. McGregor byl 11. října předvolán k soudu, kde mu byl potvrzen možný trest. Ten hovoří o tom, že buďto zaplatí pokutu ve výši 1700 dolarů, nebo půjde až na půl roku do vězení, nebo obojí.


O finálním verdiktu se rozhodne 1. listopadu. Do té doby je pro McGregora, který právě chystal svůj MMA návrat, velmi těžké něco plánovat.


Další články