Sleduj nás

Psychopat Bejr opět v ráži! Takto řádil ve studiu na Barrandově u Soukupa. Uvidíme se v Clashy! křičel

Psychopat Bejr opět v ráži! Takto řádil ve studiu na Barrandově u Soukupa. Uvidíme se v Clashy! křičelFoto: Clash of the Stars

Psychopat Bejr se opět předvedl, tentokrát dokonce ovšem ve studiu televize Barrandov, kde napadl jejího šéfa Jaromíra Soukupa.

Aleš Bejr a Jakub „Speaker“ Jíra zamířili do studia televize Barrandov k Jaromíru Soukupovi, kde se natáčel nový díl Reakcí. Zprvu klidné tempo ovšem narušil náhlý, leč ne úplně neočekávaný Bejrův výbuch emocí.

„Na co čekáš, Jaromíre, vole?!“ spustila znenadání známa kontroverzní persona z Pardubic. „A co jako, a co jako?!“ ptala se několikrát za sebou a vyvolávala konflikt. Následovala několikasekundová tahanice v postoji.


Po tomto výstupu bylo zjevné, že se Aleš ve studiu nebude moct zdržet mnohem déle. Vyprovodit se jej pokoušel sám moderátor Jaromír Soukup, ale se zlou se potázal.

„Nesahej na mě!“ spustil hned Bejr. „Pusť mě ti říkám!“ zdůraznil směrem k slavnému moderátorovi pod hrozbou násilí. Během svého hlasitého monologu navíc neustále vysílal salvy ostrých nadávek.


Bejrovo řádění se pokoušel zastavit i druhý host Speaker Jíra, ale i s ním si Aleš poradil. „Co je, vole!“ Dvojice se chvíli přetahovala, načež Psychopat chytil Jíru do kravaty, na kterou opět zareagoval Soukup a snažil se Bejrův stisk povolit.

Psychopatovo řádění nebralo konce a na chvíli to vypadalo, že si poradí s oběma protivníky. Nakonec nás ale přeci jen střih videa odkazuje na scénu, ve které Psychopat důrazným hlasem a se vztyčeným prstem Soukupovi říká: „Takže my se uvidíme v Clash of the Stars, ty močko!“ Šéf televize se tomuto vzkazu vysmál, na což ještě Bejr při odchodu ze studia zareagoval: „Machírku …“


Jaromír Soukup do Clashe?

Možná bychom se tomu divit nemohli. Už během březnového turnaje Clash of the Stars 4 mediální magnát Soukup naznačil, že by oprášil své boxerské dovednosti, kdyby mu organizace našla zajímavého soupeře. Původně tedy avizoval Karlose Vémolu, ale třeba by se nebránil ani Bejrovi.

„Asi jo, asi bych se ještě dokázal připravit, ale jen v klasickém boxu, ne v MMA nebo K1,“ odpovídal Soukup během galavečera moderátorům Clashe, zdali se ještě ve svém věku cítí na nějaký návrat.


„Každopádně člověk musí být zdravý a připravený, a když už bych měl jít do ringu, tak by to musel být nějaký zajímavý soupeř, nějaké áčko... Karlos Vémola je můj kamarád, klidně bychom si to dali… Ale v boxu! Ne v MMA!“ nadhodil Soukup, čímž v podstatě přiznal, že je podobnému druhu zábavy otevřený.


Další články