Sleduj nás

První prohra a také první velká bolest. Jsem zdrcený, přiznává Till

První prohra a také první velká bolest. Jsem zdrcený, přiznává Till
Tak jako každá show od UFC, i galavečer v Texasu přinesl několik zvučných duelů, v jejichž popředí figuroval šampion v divizi velterové váhy Tyron Woodley, jehož chtěl z trůnu sesadit mladý a ambiciózní Darren Till, který šel do utkání v plné zbroji nabuzen sebevědomím plynoucím z doposud neporažené profesionální éry.

A ačkoliv se říká, že starého psa novým kouskům nenaučíš, tento „čokl“ kousal natolik tvrdě, že mladá krev podcenila jeho zkušenosti už ve druhém kole.

„Co bych vám k tomu řekl. Neumím si to vysvětlit,“ svěřuje se Till (17-1), jenž ve své kariéře vůbec poprvé, zato poměrně tvrdě narazil. „Bolí to, opravdu to bolí, protože jsem byl strašně blízko. Nechal jsem se omámit tím vším, až jsem vlastně zapomněl, co mám dělat,“ snaží se vysvětlit svůj výpadek, i když očividně nenachází ta správná slova. „Všichni jednou prohrajeme. Ať už dříve, nebo později, každý zažije výpadek formy. Pro mě to bohužel přišlo v ten nejméně vhodný moment,“ pokračuje.

NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!


Tyron Woodley (19-3) se tedy i nadále drží na výsluní, na němž potvrdil svá slova, že v boji rozhoduje nejen věk (jemu je 36, zatímco jeho protivníkovi o 11 méně), ale hlavně zkušenosti. A ty byly na jeho straně. Navzdory tomu všemu se Till nevzdává a hodlá pokračovat na té nejvyšší úrovni. Šance o titul přijde znovu, věří.

„Vím, že další prohry ještě přijdou, ale také vím, že dokud mě bude doprovázet ta správná motivace, budu se snažit ze sebe vydat to nejlepší. Stále chci být tím nejlepším UFC zápasníkem pod sluncem. Teď jsem sice naštvaný, zlomený, ale motivace mi rozhodně nechybí,“ uzavírá.

Další články