Sleduj nás

Provokatér O’Malley má pro Garbrandta další ostrý vzkaz, jeden by mu dokonce rád vyřídil osobně

Provokatér O’Malley má pro Garbrandta další ostrý vzkaz, jeden by mu dokonce rád vyřídil osobně

Bývalý šampion bantamové váhy Cody Garbrandt (12-3) a nynější zářivý prospekt Sean O’Malley (12-0) si na sociálních sítích opět vyměnili vzkazy, které by mohly indikovat pozdější měření sil.


Tip: Dnešní UFC 300 s Jiřím Procházkou můžeš zdarma sledovat zde.

Garbrandt se momentálně nachází na rozcestí. Před sebou má dvě možné cesty a on sám uvažuje, kterou by se mohl vydat.

Jedna trasa vede do muší váhy, kde by se velmi rád utkal s novým šampionem Deivesonem Figueiredem, a druhá trasa by jej udržela v bantamu, kde by se mohl střetnout například s Marlonem Moaresem.


Sean O’Malley vyhlíží dalšího soupeře v UFC

Cody, kterého zastupuje vlivný manažer Ali Abdelaziz, preferuje první zmíněnou možnost. Sám dokonce tvrdí: „Vím, že jsem vrchní vyzyvatel muší váhy.“  A ačkoliv se o tomto výroku dá pochybovat, pro UFC je z hlediska atraktivity souboj s Figueiredem velice lákavý.


Protože se Garbrandt svými úmysly vůbec netají, dostává se mu za to velké kritiky. Jednu si například neodpustil oblíbený provokatér Sean O’Malley. „Doufám, že se tam nenecháš knockoutovat. Určitě by to nebylo tak pohledné KO, jako kdybych ho pro tebe připravil já osobně,“ rýpal slavný „Sugar“.

Cody Garbrandt se chce vrátit do oktagonu UFC

Jak se asi dalo očekávat, podobné popíchnutí nezůstalo bez odezvy. „Neboj se, kluku, v roce 2021 se budu pohybovat napříč oběma váhovými divizemi, tak doufejme, že v té době už budeš mít na kontě zápas s někým z TOP patnáctky žebříčku…,“ odpovídal Cody.


Sean O’Malley už dlouho zastává myšlenku, že jej v budoucnosti bitva s Garbrandtem nemine. A dokonce i tuší, že to pro něho bude hračka jej knockoutovat. Bývalý šampion je připravený na tuto výzvu kývnout, pouze trvá na tom, aby se „Sugar“ nejprve osvědčil proti nějakému jménu z vrchních pater žebříčku. S žádným takovým totiž ještě nebojoval.


Další články