Sleduj nás

Proti Kinclovi by klidně mohli bojovat Pirát, Čepo nebo Peňáz, nevylučuje Novotný

Proti Kinclovi by klidně mohli bojovat Pirát, Čepo nebo Peňáz, nevylučuje NovotnýFOTO: OKTAGON MMA

Kdo bude dalším titulovým vyzývatelem Patrika Kincla? Touto otázkou se zabýval šéf Oktagonu Ondřej Novotný ve svém pravidelném streamu MMA Letem světem.

Je to již více než týden a celé Česko pořád dýchá tu atmosféru, kterou za sebou zanechal duel mezi Patrikem Kinclem a Karlosem Vémolou.

Jistí lidé si přáli, když to nyní oba bojovníci mezi sebou mají 1:1, aby proběhla trilogie. Tento scénář je sice stále možný, leč nepříliš pravděpodobný. Terminátor se do střední váhy už vracet nechce a Patrik, když ho Attila Végh odmítl, zjevně nahoru nepřestoupí.


Posuneme-li se dál a podíváme-li se na žebříčky Oktagonu, dojde nám, že nejvýše postaveným jedincem, který by měl Patrika příště vyzvat, je Polák Robert Bryczek, který směrem k šampionovi dokonce již poslal bojovou výzvu. Promotér Ondřej Novotný ovšem nevylučuje ani další možnosti. Teď totiž má z čeho vybírat.

„Máme tu Vlastu Čepa s Matějem Peňázem, kteří se (na podzim) postaví proti sobě. Nevím, jestli by teď řekli ano na zápas s Patrikem. Vlasto po případné výhře nad Matějem asi ano. Nevím však jak Matěj, kdyby porazil Vlasta, protože je velmi opatrný,“ rozhovořil se Novotný.


„Máme tu také Piráta, který se vrací do střední váhy. Ten je teoreticky jeden zápas od titulu. Kdyby Patrik nechtěl dlouho jít a Pirát šel s Bryczekem a vyhrál by, tak je zpátky. Takže tu máme různé varianty, plus jsme před podpisem jednoho řezníka krásného. Frajer neskutečný a zajímavý. Vypadá to, že jsem před podpisem, ale dokud podpis není, tak nikdy nevíš,“ řekl Ondřej Novotný v MMA Letem světem. Definitivní verdikt tedy zatím nepadl.


Další články