Sleduj nás

Prosím, prosím, dejte mi Íránského Hulka, však bych ho zničil i já, dožaduje se pérová váha z UFC

Prosím, prosím, dejte mi Íránského Hulka, však bych ho zničil i já, dožaduje se pérová váha z UFC
Íránský Hulk sám o sobě váží 177 kg, ale údajně by si na něho věřil i zápasník z pérové váhy UFC.

S pokusem, jak se zviditelnit, momentálně přišel bývalý titulový vyzývatel Brian „T-City“ Ortega. I on podle všeho monitoruje situaci, v níž se nachází dvě monstra, která se 2. dubna v londýnské O2 areně postaví proti sobě. Jde o kulturistu Martyna Forda a vzpěrače Sajada Gharibiho alias Íránského Hulka.

Druhý jmenovaný je osočován z toho, že jsou jeho fotografie vyvěšené na sociálních sítích podvrh a že ve skutečnosti vypadá zcela jinak. Dalo by se říci mnohem kulatěji a zároveň mnohem méně nebezpečněji, i když sám Gharibi o sobě tvrdí opak a považuje se za legitimního zabijáka.

Spousta lidí ovšem Hulkova slova nebere vážně a jinak tomu není ani v případě Briana Ortegy, který se nebál si otevřít pusu a rozhodl se vstoupit na rozžhavenou irskou půdu. „Prosím, prosím, dejte mi také Hulka, ukážu vám, že bych ho porazil, a to jsem pérová váha!“ dožadoval se „T-City“, přičemž zdůraznil, že hmotnostní rozdíl mezi ním a jeho případným sokem by byl nějakých 100 kilogramů.

Jak se tedy takové monstrum dá porazit? „Jednoduše, prostě bych ho unavil,“ odvětil Ortega. „Samozřejmě by pro mě úvod zápasu mohl být dost nebezpečný, ale jen co bych ho trochu unavil, měl bych ho ve své moci. Ty pokusy o submise by určitě nedokázal všechny odvrátit,“ míní.


A tak je připravený jít do toho. „Předem se omlouvám všem íránským lidem, že bych vám zmlátil vašeho idola, ale tak by to prostě bylo. Takže Gharibi, až budeš mít po duelu s Fordem, ozvi se mi, něco vymyslíme,“ požádal Ortega skrze vysílání TMZ Sports.

Další články