Sleduj nás

Promotér Novotný vysvětluje, proč bude Sanikidze pro Keitu vážný problém

Promotér Novotný vysvětluje, proč bude Sanikidze pro Keitu vážný problémFOTO: OKTAGON MMA

Losene Keita vstoupí do titulové bitvy v rámci pérové váhy jako poměrně značný papírový favorit. Tak jednoznačné to v boji ale určitě nebude. 

Diváci jsou z tohoto souboje nadšeni a promotér OKTAGONu Ondřej Novotný moc dobře ví proč. Dočkají se totiž velkolepé bitvy, jejíž papírové předpoklady nebudou odpovídat realitě. 

„Myslím si, že všichni víme, co od toho zápasu můžeme očekávat. Je jasné, že Keita v tom trashtalku bude asi lepší, protože Sanikidzeho angličtina zatím není na takové úrovni, aby mu stačil,“ rozpovídal se Novotný ve svém streamu MMA Letem Světem. 


„Jsem ovšem zvědavý na staredown, jak velký výškový rozdíl mezi nimi bude. Víme totiž, že Sanikidze je vysoký borec, což by mohlo hrát v zápase velkou roli. Například Rony, který je také vysoký, byl relativně blízko k tomu, aby Keitu porazil. Velký soupeř je pro Keitu problém,“ varuje Novotný. 

Rony Paradeiser je skutečně asi jediným z dosavadního seznamu soupeřů, který dokázal Keitovi nějak výrazněji zatopit. Zdali ho Sanikidze vyrovná anebo dokonce překoná, to se dozvíme 29. dubna na turnaji OKTAGON 42 v Bratislavě. 


Na téže turnaji můžeme očekávat i takové borce, jako jsou Vlasto Čepo, Vojto Barborík, Robert Pukač či František Fodor. Jména jejich soupeřů budou však ještě doplněna. 


Další články