Sleduj nás

Promiň, Islame, ale Bobby Green není soupeř, co tě dostane k titulu, zastává se Chandler UFC

Promiň, Islame, ale Bobby Green není soupeř, co tě dostane k titulu, zastává se Chandler UFC
Michael Chandler se staví na stranu Dany Whitea, který byl údajně v právu, když Makhachevovi i s deseti výhrami v řadě zamítl bojovat o titul.

Makhachev je černým koněm divize lehké váhy, jenž oplývá vysokým potenciálem a také jakousi hrůzu nahánějící aurou, jelikož s ním spousta bojovníků vůbec nechce bojovat.

Protože s ním ale spousta borců odmítla zápas, nebyl Makhachev dodnes schopen zajistit si byť jen jedinou výhru nad nějakým soupeřem z elitní pětky žebříčku. A právě proto musí své kvality ještě dokazovat, než ho Dana White pustí do boje o titul.


„Promiň, Islame, ale Bobby Green není soupeř, který by tě v případě výhry měl dostat k titulu. Jako bojovníka tě uznávám, ale skutečnost je taková, že dokud tu svou vítěznou sérii nerozšíříš o skalpy soupeřů z top desítky, tak bys o pás zápasit neměl,“ reagoval Michael Chandler, jenž se v tomto případu zastával hlavy noblesní MMA organizace Dany Whitea.

„Beneil Dariush je teď pro tebe perfektním soupeřem. Vaše styly se téměř zrcadlí, takže počítám, že si ten fight diváci užijí. A potom se uvidí, co si UFC přichystá pro vítěze,“ podotkl bývalý šampion lehké váhy Bellatoru.


Makhachev verdikt UFC přijal, ale hluboko v něm bublala zloba. Ví totiž, že si vedení organizace tuto „nesmyslnou podmínku“ vymyslelo proto, aby k titulovému souboji vyklidilo cestičku Conoru McGregorovi.

„Tohle je jen snaha ze strany UFC pro fanoušky udělat něco zajímavého. Ale zeptám se vás: Co je na Conorovi vůbec zajímavého? Myslím to tak, že je ten člověk už za zenitem, každý ho zničí. Už nikoho ze špičky lehké váhy nedá. Jeho úrovní je Nate Diaz nebo nějaký další slabý veterán. S takovými soupeři by měl bojovat,“ chrlil ze sebe Makhachev v reakci na tu pro něho děsivou novinu.

„Conor se již nikdy nestane šampionem, já sám bych ho zabil v prvním kole a on to ví. Já představuju úroveň, na které se on nenachází. Kdyby měl koule, bojuje se mnou, on ale tento fight nikdy nepřijme, nenechá se zmasakrovat,“ řekl ruský bijec pro kanál ESPN MMA.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články