Sleduj nás

Prohry nedefinují šampiony, brání Shields Amandu Nunes a těší se na její comeback

Prohry nedefinují šampiony, brání Shields Amandu Nunes a těší se na její comeback
Amanda Nunes našla zastání i v boxerských řadách, dojemný vzkaz jí zaslala šampionka Claressa Shields.

Lvice Amanda už před svým posledním zápasem avizovala, že na ni fanoušci stále kladou vysoké nároky. „Cítím ten tlak. Pokud nevyhraju v prvním kole, začne se o mně pochybovat,“ uváděla s tím, že udržet si tento „GOAT“ status není lehké.

Jako by se ovšem ona spálila ve svých myšlenkách, takže se proti Julianně Peně co nejvíce snažila o ukončení v prvním kole, že už ve druhém jen těžko z rezerv tahala nějakou energii.


Jak Nunes předpověděla, tak se i stalo. Fanoušci začali pochybovat o jejím GOAT statusu, a navíc ji na sociálních sítích zahrnuli řadou urážek. O to víc potom nějaké zastání z řad zvučných osobností potěší.

„Nejsem žádným příznivcem kopání do lidí, kteří se momentálně cítí na dně. Amanda Nunes je skutečná GOAT a nějaká prohra určitě nebude definovat její kariéru. Do budoucna jí přeju jen to nejlepší a už teď se těším na její comeback,“ popsala.


A Nunes to vnímá stejně. Z prohry se údajně již vzpamatovala, svátky stráví s rodinou a potom se vrátí do plné přípravy, aby si mohla dojít pro svou odvetu.


Další články