Sleduj nás

Prohru s McGregorem ovlivnila má psychika, vůbec jsem s ním bojovat nechtěl, vzpomíná Cowboy

Prohru s McGregorem ovlivnila má psychika, vůbec jsem s ním bojovat nechtěl, vzpomíná Cowboy
Byl to největší zápas jeho kariéry a on se neubránil předzápasovému stresu, který mu znemožnil podat jakýkoliv solidní výkon.

Kdo to nezná a kdo si tím neprošel, ten neví, o čem ti bojovníci občas mluví. Strávíte několik dlouhých týdnů v přípravném kempu, kde pečlivě pilujete taktiku na největší moment kariéry, ale když k němu dojde, tak najednou ztuhnete.

Bez ohledu na věk, může se to stát naprosto komukoliv. A kdo si dobře vzpomíná na souboj, k němuž došlo v lednu roku 2020, ten si jistě uvědomí, že cosi s Cowboyem během té noci nebylo v pořádku.

Cowboy Cerrone: Jsem úplně v p*deli, ale na konec ještě myslet nechci

„Nepochopte mě špatně, s Conorem jsem si přál bojovat, ale když se to blížilo, najednou si se mnou začala hrát má psychika… Velký fight, ne tisíce, ale miliony diváků, velký tlak a já jsem si začínal přát, abych z toho utekl,“ prozradil Cerrone nyní před svým dalším zápasem.


„Když se má chvíle blížila, čím dál více jsem si přál, abych tam nebyl. V samotném boji jsem to pak ani nebyl já. A když mi tedy Conor dal příležitost, abych to co nejdříve odpískal, využil jsem toho, nebránil jsem se. Bohužel s tím ostudným pocitem teď musím žít do konce života,“ vzpomínal na duel, který prohrál po pouhých čtyřiceti vteřinách.

V té době to byla pro Cerroneho třetí prohra v řadě, dnes jich už má dokonce pět a nyní v sobotu v noci bude v UFC bojovat o holé přežití. Jak potvrdil Dana White, jeden z dvojice Cowboy – Lauzon půjde z kola ven.

Další články