Sleduj nás

Prohra s Overeemem mě hodně posunula, tvrdí Sakai. Prokáže to proti Rozenstruikovi?

Prohra s Overeemem mě hodně posunula, tvrdí Sakai. Prokáže to proti Rozenstruikovi?
Již příští víkend se Augusto Sakai pokusí opět vrátit na vítěznou frekvenci, když bude čelit Jairzinhovi Rozenstruikovi.

Bude se jednat o jeho první zápas od loňského září, kdy na TKO v pátém kole prohrál s Alistairem Overeemem. Tato prohra třicetiletému Brazilci překazila šestizápasovou vítěznou šňůru, v níž se blýsknul rovnou čtyřmi knokauty.

„Naneštěstí to dopadlo tak, že jsem přišel o svůj působivý rekord, ale tak už to bohužel v této hře chodí. Když prohrajete, musíte se z toho poučit, no a já se poučil. Ta noc s Alistairem mi skutečně hodně ukázala, odhalila některé z mých slabin,“ poukazoval.


Nyní na Sakaie bude čekat reparát, v němž se střetne s perspektivním těžkotonážníkem Jairzinhem Rozenstruikem. I on má velké ambice a velmi rád by je naplnil.

„Jairzinho je obtížný soupeř s velmi tuhým kořínkem a extrémními granáty v rukách. Všechny tyhle věci jsem musel ve své přípravě zohlednit a osobně si ty tréninky musím pochválit. Věřím tomu, že vyhraju a začnu tak novou vítěznou sérii,“ sdělil Sakai pro server MMA Junkie.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články