Sleduj nás

Prohra? Kdepak! Stále mám 12-0, tvrdí O’Malley a vzkazuje kritikům, aby se znovu podívali na záznam

Prohra? Kdepak! Stále mám 12-0, tvrdí O’Malley a vzkazuje kritikům, aby se znovu podívali na záznam

Sean O’Malley se stále nemůže smířit s prohrou, kterou mu uštědřil Marlon Vera. Ve své hlavě je prý stále neporažený a na tom jediném záleží.

Perspektivní „Sugar“ si vůbec nevzal k srdci slova, která mu vzkázal Darren Till. Ten se snažil svému o dva roky mladšímu kolegovi vštípit myšlenku, že soupeři by se měli ctít. Tento základ však Seanovi stále nějak uniká.

„Jsem stále neporažený? Ano, jsem. Mentálně jsem nikdy neprohrál. I v kleci jsem se cítil celou dobu lépe, dokud mi fungovala noha,“ pravil O’Malley a opět tak připomínal svůj zraněný kotník. Kdyby jej mohl použít, prý by „ryze průměrnému“ Verovi nedal šanci.


„Till mi říká, abych přijal porážku jako chlap… Já však přijímám porážky. Přijímám je každý den. Zrovna dneska jsem trénoval jiu-jitsu a hádejte co. Já prohrál. A pak jsem si s tím frajerem potřásl rukou,“ popisoval svou zkušenosti, kdy byl přemožen. To se ovšem stalo neformálně.    

„Na papíře je mé skóre možná 12-1, ale ve své hlavě jsem neprohrál ani hovno. Ve své hlavě jsem stále 12-0. Když nevěříte, pusťte si ten zápas znovu. Zrovna jsem se chystal Verovi nakopat zadek,“ dodával pětadvacetiletý bijec z bantamové váhy.Další články