Sleduj nás

Prohra? Kdepak! Stále mám 12-0, tvrdí O’Malley a vzkazuje kritikům, aby se znovu podívali na záznam

Prohra? Kdepak! Stále mám 12-0, tvrdí O’Malley a vzkazuje kritikům, aby se znovu podívali na záznam

Sean O’Malley se stále nemůže smířit s prohrou, kterou mu uštědřil Marlon Vera. Ve své hlavě je prý stále neporažený a na tom jediném záleží.

Perspektivní „Sugar“ si vůbec nevzal k srdci slova, která mu vzkázal Darren Till. Ten se snažil svému o dva roky mladšímu kolegovi vštípit myšlenku, že soupeři by se měli ctít. Tento základ však Seanovi stále nějak uniká.

„Jsem stále neporažený? Ano, jsem. Mentálně jsem nikdy neprohrál. I v kleci jsem se cítil celou dobu lépe, dokud mi fungovala noha,“ pravil O’Malley a opět tak připomínal svůj zraněný kotník. Kdyby jej mohl použít, prý by „ryze průměrnému“ Verovi nedal šanci.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

„Till mi říká, abych přijal porážku jako chlap… Já však přijímám porážky. Přijímám je každý den. Zrovna dneska jsem trénoval jiu-jitsu a hádejte co. Já prohrál. A pak jsem si s tím frajerem potřásl rukou,“ popisoval svou zkušenosti, kdy byl přemožen. To se ovšem stalo neformálně.    

„Na papíře je mé skóre možná 12-1, ale ve své hlavě jsem neprohrál ani hovno. Ve své hlavě jsem stále 12-0. Když nevěříte, pusťte si ten zápas znovu. Zrovna jsem se chystal Verovi nakopat zadek,“ dodával pětadvacetiletý bijec z bantamové váhy.Další články