Sleduj nás

Profesionalita stranou. Kdybych mohl, tak si Bendu vyhlédnu na ulici, řekl Cverna

Profesionalita stranou. Kdybych mohl, tak si Bendu vyhlédnu na ulici, řekl CvernaFoto: Clash of the Stars

Zkušený zápasník Alexander Cverna se stále nedokázal přenést přese spory, které má s Karlosem Bendou. Nejraději by si je vyřídil legální cestou v ringu či kleci, ale ten vztek je tak velký, že by zvážil i jiné možností.

Alexander Cverna je bojový veterán, který má strašně moc zkušeností. I v pokročilém věku může být hrozbou vesměs pro kohokoliv minimálně na tuzemské scéně, což je také důvod, proč s ním Karlos Benda jako amatér zápas odmítl. Uvnitř oktagonu na akci Clash of the Stars 3, kde jej Cverna (ne)vyzval, se to navíc nebál přiznat veřejně.

Alexovi se nicméně nelíbilo, jak se Karlos choval a stále chová. Přijde mu, že z něj jeho rival dělá naprostého hlupáka a ponižuje jej před fanoušky nejen na internetu. A takové velice troufalé chování by mělo být náležitě potrestáno.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

„Všichni si myslí, že z nich bude nový Karlos Vémola, že jsou dobří v trashtalku a díky tomu budou známí, ale potom už nejsou svá slova schopni obhájit. Divím se hodně, když člověk (jako Karlos Benda), který má odvahu mít kecy, je potom není odvážný obhájit v ringu,“ promluvil Cverna během živého vysílání na svém TikToku.

„Bendovi jsem řekl: ‚Bendo!‘ (ukazoval varovně prstem, jakože mu hrozí, aby svého pošťuchování nechal). A on mě hned posílá do míst. A když se na něj podívám, tak běží strachy na záchod… Já kdybych mohl, ty vado, tak ho tak zbiju na ulici nebo někde,“ pronesl Cverna, který dal jasně najevo, že nebude mít klid, dokud ty spory nebudou nějakým způsobem zažehnány. Svým způsobem se tak i nabídl organizaci Clash of the Stars, aby s jeho službami počítala.


Cverna podrobně o tom, proč je na Bendu tolik naštvaný

„Benda měl na mě asi před rokem na svém YouTube kanále kecy a prostě mě to pořád žere. Já bych mu mohl tu hubu profackovat na ulici, ale nechce se mi to dělat někde venku, protože by si na tom mohl uvařit kašičku, a to se mi nelíbí.

Myslím si, že Karlose nemá rádo hodně lidí. Stejně tak jako nemá hodně lidí rádo mě kvůli němu. Ale prostě tohle je život, a to se nedá nic dělat…

Na co si on na tom svém YouTube kanálu jako hraje? Každého jenom pomlouvá a shazuje mu IQ. Ať si každý dělá, co chce, ale ať si mě nebere do huby. Vždyť já už mám nějaký věk, tak proč si mě Benda bere do huby?


V ringu o mně mluví a uráží mě a já jsem mu na to jen přikyvoval. Kdybych byl takovej blázen, tak na něj vlétnu a zmastím ho tak, že ho odvezou na vozíčku,“ řekl Alex pro MMA bez masky.


Další články