Sleduj nás

Procházka s Teixeirou pouze jako předskokani? UFC na téže turnaj chystá ještě větší trhák

Procházka s Teixeirou pouze jako předskokani? UFC na téže turnaj chystá ještě větší trhák
Jiří Procházka s Gloverem Teixeirou se mají utkat na prosincovém turnaji UFC 282. Hlavní zápas by jim ale nejspíše nepatřil.


Zatím se jedná o spekulace, nicméně ty k nám zasílá mnohdy důvěryhodný novinář Ariel Helwani. Dle jeho zdrojů UFC na prosincový turnaj chystá dva titulové souboje, z nichž jeden by vážně měl náležet Procházkovi. Ten druhý by ale obstaral „GOAT“ Jon Jones.

Odveta na UFC 282


„Dana White by na turnaji UFC 282 rád uspořádal zápas o dočasný titul těžké váhy s Jonem Jonesem a Stipem Miocicem v hlavní roli. Rád bych zdůraznil slovo ‚chtěl‘, jelikož stále není nic oficiálně domluveného,“ informoval Helwani.

Pro téže galavečer je v plánu i první obhajoba Jiřího Procházky, o jehož soupeři by snad už definitivně nemělo být žádných pochyb. Už i takový Magomed Ankalaev pochopil, že není v první vyzývatelské linii, a proto si začal říkat o Jana Blachowicze. Oproti tomu Glover Teixeira stihl potvrdit, že 10. prosince bude připraven.

Místem konání by pak už tradičně pro závěr roku měla být lasvegaská T-Mobile Arena, která se stala již jakýmsi hlavním centrem organizace. Postupně nám budou oficiálně odhalovány všechny podrobnosti, ovšem takovýto je současný náčrt, kterým se chce Dana White a jeho kolegové řídit.

https://twitter.com/The_MMA_Media/status/1557794389740724224?s=20&t=GDZl7OvS3nPe3UjCiWWqwg

Další články