Sleduj nás

Procházka: Mým cílem je dostat se do UFC a získat tam titul

Procházka: Mým cílem je dostat se do UFC a získat tam titul

Aktuální šampion polotěžké váhy Rizinu Jiří „Denisa“ Procházka může pomalu začít řešit, co přinese jeho budoucnost. Před sebou má totiž poslední zápas smlouvy a nabídek o jeho služby bude určitě mnoho.

Ve spojitosti s českým samurajem se nejčastěji skloňuje organizace UFC, která je vrcholnou destinací každého zápasníka, jenž se MMA věnuje. V případě Procházky to platí rovněž, ačkoliv nemůžeme opomenout, že ve hře zůstává i Bellator či setrvání v samotném Rizinu.

„Dá se říct, že UFC je mým snem už od začátku zápasení. Jsou tam ti nejlepší, nejprestižnější a nejznámější bojovníci. Můj cíl je dostat se tam a získat tam titul,“ svěřoval se Denisa ve videu pro eXtra.cz, kde nezapomněl podotknout, že se svým rozhodnutím ohledně budoucnosti počká na vedení Rizinu, kterému je vděčný, jak mu pomohlo s osobním rozvojem.


Veškeré ledy se začnou lámat na začátku nového roku. Jirku čeká 31. 12. titulová obhajoba proti veteránovi C.B. Dollawayovi, který si sám UFC prošel, ovšem i kvůli skandálu s dopingem byl odtud nakonec propuštěn. Jeho trest udělený USADOU je sice stále platný, ale protože se Rizin neřídí zákazy vydanými americkou antidopingovou společností, tak si Japonci vzali Dollawaye pod svá křídla a rovnou mu dovolili si to střihnout o titul.  Další články