Sleduj nás

Proč vyzývám Canela Alvareze? Protože pro sebe konečně hledám nějakou výzvu, odpovídá Usman

Proč vyzývám Canela Alvareze? Protože pro sebe konečně hledám nějakou výzvu, odpovídá Usman
Kamaru Usman si podrobil celou velterovou váhu UFC a potvrdil status aktuální MMA jedničky. Protože v tomto oboru ale už nenachází soupeře, rád by se přesunul do světa boxu.

Nigerijská noční můra by nerada začínala od podlahy, cítí totiž, že se ihned dokáže měřit s těmi nejlepšími. A absolutně nejlepším boxerem světa momentálně je Saul „Canelo“ Alvarez, nezpochybnitelný šampion super střední váhy a naprostý král P4P žebříčku.

„Víte, tohle není o penězích, tohle je o překonávání se. Já jsem nejlepší MMA zápasník světa a Canelo je nejlepší boxer světa, tak pojďme udělat něco, co tu ještě nebylo,“ pobízí se šampion Usman, jenž na posledním UFC turnaji vybodoval Colbyho Covingtona, patrně druhého nejsilnějšího muže ve veltru.


„Hledám pro sebe nějakou výzvu. Hledám něco, co mě donutí ráno vstávat z postele a připravovat se jako nikdy. Hledám přesně tuhle motivaci, která mě donutí makat. Teprve tehdy, když cítím strach nebo si nejsem něčím jistý, dokážu ze sebe vydat maximum. Pojďme tedy bojovat!“ burcoval.

Canelo Alvarez čirou náhodou bojoval ve stejnou noc jako Usman a i on si připsal na své konto další výhru. Tentokrát přemohl Caleba Planta v jedenáctém kole na KO a získal tak jeho pás IBF, poslední vzácný kousek do své sbírky pásů WBA, WBO a WBC.


Protože si je Alvarez výzvy Nigerijské noční můry vědom, stihl na ni reagovat. Pořád mu nejde do hlavy, že by ho v boxu chtěl vyzvat MMA zápasník. „Nevím, nedává mi to smysl. Necítím, že to je důležitý zápas, který by se měl uskutečnit. Důvod, proč tohle (Kamaru) chce, je jen výplata,“ řekl.

OMEZENÁ NABÍDKA: Do České republiky nyní přišla nová sázková kancelář, která rozdává peníze zdarma. Vyberte 3000,- Kč zde a sázejte na bojové sporty Oktagon, UFC i Clash of the Stars.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články