Sleduj nás

Proč se Tadeáš Veselý pral s policií a skončil v nemocnici?

Proč se Tadeáš Veselý pral s policií a skončil v nemocnici?
Bojovník Clash of the Stars Tadeáš Veselý se nedávno chlubil tím, že „zbil 4 fízly“. Následně ale skončil v nemocnici a pak se všem omlouval.

Co nabyl Tadeáš svého bojového statusu, začal toho aktivně využívat. Nabral sebevědomí a rval se nejen v ringu, ale i mimo něj.

Pár dní dozadu se odhalilo, že byl mladý český influencer hlavním účastníkem šarvátky s muži zákona. „Čtyři z nich jsem sejmul!“ chlubil se přímo z nemocničního lůžka, na které se vydal poté, co ho přátelé zdrogovali... A tím vlastně začal náš příběh.


„Byli jsem na florbale, chodíme takhle hrát s klukama, já si dal prášky na bolest a ty mě nějak rozsekaly. Nejsem na ně zvyklý," řekl Tadeáš Veselý v exkluzivním interview pro expres.cz.

„Po florbale kluci jedli nějaké xanaxy, já si dal jeden a šel na cigáro. Pak jsem vypil pití a dozvěděl se, že jsem v tom měl asi třicet rozdrcených xanaxů, protože se mnou prý byla nuda.


Já to nežeru, ale oni to přinesli, jakože legrace, že tě to uvolní. Měli to poprvé, já si to už v životě nedám,“ vysvětlil influencer, který v tomto složení prý nevěděl o svém chování zhola nic.

Tadeas Vesely pri rozhovoru o MMA a Clash of the Stars

V nemocnici ho museli připoutat k lůžku


„Do nemocnice jsem přijel až po čtyřech hodinách, nepamatuji si to, vím o tom jen z vyprávění. Byl jsem úplně v prdeli. Chtěl jsem vypumpovat žaludek a jít domů. Oni mi ale řekli, že mě nepustí. Rozředili mi krev, já chtěl podepsat revers a byl jsem agresivní. Najednou přijelo pět policajtů do nemocnice.

Já je nemám rád, pral jsem se s nimi trošku. Máma pak mluvila s primářkou a ta řekla, že tam byla nějaká zranění u policistů i personálu nemocnice. Nevím co přesně, ale trestní oznámení na mě zatím nepodali. Tímto bych se chtěl omluvit hořovické nemocnici…,“ popsal Veselý celý incident.

Další články