Sleduj nás

Proč Kelvin Gastelum věří, že Conor podlehne Khabibovi?

Proč Kelvin Gastelum věří, že Conor podlehne Khabibovi?
Komentářů na toto téma není nikdy dost, avšak není se čemu divit. Bitva Conora McGregora s Khabibem Nurmagomedovem má být tou největší v dějinách celého UFC, že již teď budí strašně velkou pozornost. Ta mimo jiné doputovala i k účastníkům ve střední váze, kde řádí ďábelský bojovník Kelvin Gastelum (16-3-0).

„Bavil jsem se se spoustou zápasníků a pokaždé, když došla řeč na Khabiba, každý se mi svěřil, jak silný je. Jakmile vás dostane na lopatky, jakmile vás zalehne celou váhou svého těla, tak není cesty úniku,“ svěřuje se šestadvacetiletý borec.

„Lidé ho na první pohled možná podceňují, ale to je tím, že ho neznají. Pokud má nad vámi kontrolu, budete se cítit, jako kdyby vás zalehl někdo z těžké váhy,“ vysvětluje.

„To je ten důvod, proč si myslím, že jakmile se dostane do přímého kontaktu s Conorem, kde se oba dva ocitnou na zemi, tak jeho soupeř ucítí tlak, jaký nikdy předtím ještě nezažil. Na tohle se prostě ani nedá připravit,“ říká.

Protivníci z druhé strany barikády by nám ovšem sdělili, že k boji na zemi nemusí ani dojít, protože Conorova levačka uspala už nejednoho soupeře, avšak k tomuto se Kelvin ani nehodlá vyjadřovat. „Každý zápasník ustojí nějakou ránu. Osobně očekávám, že to Khabib zvládne. Jsem v jeho týmu, nastává Khabib čas!“ zakončuje.

Další články