Sleduj nás

Přiznávám, že to moje tělo už nedává, hlesl Vémola a promluvil o konci kariéry

Přiznávám, že to moje tělo už nedává, hlesl Vémola a promluvil o konci kariéryFOTO: OKTAGON MMA

Každý příběh jednou končí a ten Karlosův dopíše svou poslední kapitolu již letos v prosinci.

Ta myšlenka již pomalu poletovala ve vzduchu a nyní ji i sám olomoucký bojovník potvrdil. Jelikož nemládne a na titul ve střední váze OKTAGONu to také nevypadá, tak si načrtl plány na konec kariéry. Ten přijde dříve, než by mnozí z nás chtěli.

„Umím si přiznat, že to moje tělo už nedává. Kluky, které jsem dříve porážel, již nedokážu porazit. Nedokážu dominovat. Každá jízda jednou končí a tohle byla velká jízda,“ prohlásil Vémola ve Fight Cast One podcastu.


Tak rychlý konec to ale zase nebude. Terminátor si dopředu plácl s OKTAGONem, že se ještě vrátí k povinné obhajobě svého pásu z polotěžké váhy, a také má podepsanou smlouvu na odvetu s Attilou Véghem.

„Nechci skončit jako nějaký umíněný kluk po prohře. U mě podaná ruka platí a mé slovo platí… Už jsem se dopředu domluvil s OKTAGONem, že se postavím proti vítězi bitvy Langer vs Poppeck, a to dodržím! Ať to dopadne jakkoliv, tak ten pás budu obhajovat. Poté jsme se domluvili na zápase s Attilou Véghem,“ potvrzoval Vémola.


Původně ovšem říkal, že odveta s Attilou nebude mít takovou hodnotu, pokud před ní neporazí Patrika Kincla…

„Ano, před zápasem jsem sice hlásil, že souboj s Attilou Véghem, pokud nevyhraju nad Kinclem, asi nemá cenu. Pořád si to myslím, protože Attila Végh je lepším bojovníkem. Na druhou stranu mě dojalo, když Attila říkal, že taky prohrál a já mu dal šanci,“ vysvětloval Vémola.

„Vážím si toho, co řekl, a díky tomu, že je to podepsané a domluvené, se to nebude shazovat mojí vinou. Pokud OKTAGON i Attila budou mít o ten zápas zájem, tak já do něj nastoupím. To však bude to grand finále. To bude ten můj poslední zápas, kdy se s celou touhle jízdou rozloučím,“ oznámil Terminátor, jak vidí svůj konec kariéry.


Nedá se ale vyloučit, že by si ještě předtím (tedy před Poppeckem či Langerem a následně Attilou) nestřihl ještě jeden zahřívací duel. Tentokrát na pražské Štvanici.

„Pokud by mi k tomu dal OKTAGON jako bonus Štvanici, tak bych za to byl velice vděčný. Ten poslední rok kariéry bych si užil a jel bych na maximum. Dal bych v závěru roku několik zápasů, ať už dopadnou jakkoliv. Po zápase s Attilou se zkrátka budu věnovat jiným věcem,“ dodal Vémola závěrem.


Další články